יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / אחד מפרויקטי הדגל של עיריית ב"ש לשנים הקרובות מגייס משקיעים

אחד מפרויקטי הדגל של עיריית ב"ש לשנים הקרובות מגייס משקיעים

יזמי חברת הנדל"ן Welcome השלום, עדי קציר, דורון חלבה ואביב טסה, בעלי ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן, ממשיכים לקטוף הצלחות בהשבחת נדל"ן ופותחים את הפרויקט העשירי שלהם. החברה מציעה הזדמנות השקעה ייחודית בפרויקט דרך פלטפורמת ההשקעות פיפלביז, החל מ-20,000 ₪.

פרויקט וולקאם השלום 98 בבאר שבע יהווה סנונית ראשונה של בנייה ייחודית לקהל של רובע החדשנות ותכנון שטחים ציבוריים ושיתופיים המותאמים לסגנון החיים המודרני והרלוונטי להם. המשקיעים ייהנו ממנגנון Preferred – זכות ראשונים לרווחים לפני היזם.

אביב טסה, שכיהן כיו"ר צוות התחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין, יועמ"ש איגוד חברות תמ"א 38, הקים את ביה"ס הראשון בארץ להתחדשות עירונית, הגה את הקמת הרשות להתחדשות עירונית עוד בשנת 2010 ועוד שורה של תפקידים משפיעים. אביב הוא הבעלים של קבוצת שביט, חברת אגם שביט, משרד עו"ד אביב טסה ושותף בחברת איה להתחדשות עירונית ומביא עימו ניסיון רב בתחום.

כיום פעילות החברה ממוקדת בתחום היזמות להשכרה, התחדשות עירונית וכוללת התמחות בפרויקטים של השבחת קרקעות, תמ"א 38/2 ועסקאות קומבינציה. ל-Welcome החזקה בשני פרויקטים מאוכלסים ומניבים ושני פרויקטים נוספים בשלבי טרום-ביצוע (פרויקט העיר העתיקה בב"ש ופרויקט בת-ים). בנוסף לחברה 8 פרויקטים נוספים בתכנון בבאר שבע. עיריית באר שבע סימנה פרויקט זה כפרויקט הדגל ועובדת נמרצות על מנת לקדם את כל האישורים הנדרשים להשלמת הפרויקט.

מעוניינים להשקיע בוולקאם השלום 98? השאירו פרטים ומנהל ההשקעות של פיפלביז יחזור אליכם.

דילוג לתוכן