יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / הכירו: חברת השקעות הנדל"ן בארה"ב שבעליה יהיו חתומים בערבות אישית לבנק על ההשקעות

הכירו: חברת השקעות הנדל"ן בארה"ב שבעליה יהיו חתומים בערבות אישית לבנק על ההשקעות

‏‏רועי מעודי מנכ"ל Valore

חברת השקעות הנדל"ן בארה"ב, Valore, שמרבית לקוחותיה הינם מהמגזר הציבורי וממגזר ההייטק, הודיעה שבעליה יהיו חתומים לבנק הממן את הפרויקט בו ישקיעו משקיעים על ערבות אישית. החברה, משקיעה במתחמי דיור בארה"ב במסלולי "פנסיה נדל"נית" המייצרים הכנסה שוטפת ורווח ממכירה. "אנו מגדירים למשקיעים שלנו יעדי רווח, במידה ואנו לא עומדים בהם, אנו לא מרוויחים". מספר מנכ"ל החברה

חברת ההשקעות של יוצאי ההייטק, רועי מעודי והשותפים האמריקאים כריס וצ'אד, מרחיבה את פעילותה בישראל ותאפשר מהיום לבעלי 100,000 דולר ומעלה להצטרף להשקעות החברה. החברה, שמתמחה בהשקעות מסוג מולטי פמילי (מקבצי דיור), משקיעה יחד עם משקיעיה ואף בעליה חתומים לבנק המממן של הפרויקט על ערבות אישית.

בשנים האחרונות, ממוצע העסקאות של כל משקיע בחברה עמד על 3 השקעות, זאת לאור העמידה בתוכניות העסקיות ויצירת אמון בקרב משקיעיה. כעת, החברה מרחיבה את פעילותה בארץ, זאת במטרה לספק פתרון ל"מתעשרי ההייטק החדשים" שהרוויחו מהנפקות החברות הישראליות בנאסד"ק.

מעודי, המשמש כמנכ"ל החברה, הינו יוצא חברת אמדוקס, שהקים את חברת ההשקעות על מנת לענות על הצורך של המשקיעים ביצירת הכנסה פאסיבית, בצורה אחראית. החברה, אינה חברת שיווק/תיווך נדל"ן, אלא חברה יזמית, אשר שותפה בכל עסקאות הנדל"ן בהם לקוחותיה משקיעים. כיאה ליוצאי חברות הייטק, Valore יצרה סטנדרט חדש של בחינת עסקאות באמצעות מגוון רחב של פרמטרים הנבחנים לקראת כל השקעה, זאת במטרה למזער את הסיכונים של המשקיעים.

"אנו שואפים לייצר ללקוחות, בעיקר הייטקיסטים, פנסיה נדל"נית: השקעות המייצרות להן הכנסה שוטפת ורווח מעליית ערך הנכסים לאורך זמן. אנו משביחים נכסים שאנו רוכשים לאורך השנים ומייצרים רווח שמתחלק כמובן בין כלל המשקיעים בפרויקט". מספר מעודי.

נכון להיום, Valore מחזיקה בנכסים המוערכים במאות מיליוני דולרים ומנהלת 14 מתחמי מגורים בארה"ב, בהם מתגוררים אלפי משפחות.

דילוג לתוכן