יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / ארה"ב: כך תצטרפו לישראלים שרוכשים נכס במחיר נמוך ממחיר השוק אשר מושכר ונמצא בסמוך למרכז השילוח הענק של AMAZON

ארה"ב: כך תצטרפו לישראלים שרוכשים נכס במחיר נמוך ממחיר השוק אשר מושכר ונמצא בסמוך למרכז השילוח הענק של AMAZON

פרויקט kenosha - במטרופולין שיקגו
בית ההשקעות RM GROUP הציג למשקיעיו את ההשקעה החדשה: מתחם מגורים בו תפוסת השכירות היא 98% אשר נמצא כרבע שעה בלבד ממשרדי AMAZON בשיקגו. החברה, תאפשר למשקיעים לרכוש נכס במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק. המשקיעים, ייהנו מהכנסה שוטפת מהיום הראשון. ההשקעה החל מ-80,000$ בלבד.

משבר הקורונה ממשיך לספק הזדמנויות רבות לבתי ההשקעות הישראלים: בית ההשקעות RM GROUP מציע למשקיעים להצטרף לעסקה בה רוכשים נכס במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק. RM GROUP איתרה בעל נכס אשר היה זקוק להחזיר את המימון שלקח מהבנק ונכס לקשיים בעקבות משבר הקורונה, כך החברה השיגה הנחה משמעותית על נכס במיקום מרכזי בשיקגו.

הפרויקט בשיקגו כולל כ-108 דירות במיקום מרכזי במטרופולין שיקגו (מרכז קינושה), אשר נמצא פחות מ-15 דקות ממרכז השילוח הענק של AMAZON וענקית התקשורת FOXCONN. באזור, אוכלוסייה אמידה וביקוש גבוה במיוחד בקרב שוכרים. עפ"י בנק UBS העולמי: מחירי הנדל"ן בשיקגו טרם מיצו עצמם ועדיין מתומחרים בכ-20% מתחת לשיא טרום המשבר ב-2008, מה שמספק הזדמנות גדולה לעליית ערך.

מנהלים עבורך את הנכס: העברת השכירות לחשבון הבנק, השבחת הנכס ומכירתו לאחר 3-5 שנים

בדומה להשקעות של חברות הביטוח והגופים המוסדיים, RM GROUP מציעה למשקיעים מודל השקעה שזוכה להצלחה גדולה בארה"ב, השקעה ב-Multi Family. בית ההשקעות, משקיע יחד עם המשקיעים באותם תנאים ורוכש את הנכס, כך שהמשקיעים נהנים למעשה מחברה בעלת פעילות מקומית אשר מנהלת עבורם את הנכס, גובה עבורם את תשלום השכירות ומעבירה אותו לחשבון הבנק. כמו כן, החברה אחראית על טיפול התקלות במושכר ולאורך השנים משביחה את הנכס ומעלה את מחירי השכירות בו. המטרה בפרויקט היא למכור את הנכס ברווח לאחר תקופה של 3-5 שנים.

ההשקעה בפרויקט הינה החל מ-80,000 דולר

דילוג לתוכן