יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / כך הפכה אתונה ליעד אטרקטיבי ביותר למשקיע הישראלי. השקעות נדל"ן החל מ-50,000 אירו בלבד

כך הפכה אתונה ליעד אטרקטיבי ביותר למשקיע הישראלי. השקעות נדל"ן החל מ-50,000 אירו בלבד

בסוף שנת 2018 ביקרו 33 מיליון תיירים ביוון, מה שמסמל את התחלת ההתאוששות של המשבר. בשנים האחרונות השוק היווני מייצר תשואה של 5.5-7% בשנה ואתונה חוזרת בצעדי ענק להיות אחת מערי הבירה האטרקטיביות ביותר להשקעה באירופה. הממשלה מעודדת את המשקיעים והם נהנים מפתור מס שבח עד סוף שנת 2019. וכעת, ניתן להשקיע באתונה גם דרך חברה ישראלית בעלת נציגות בעיר.

המשבר ביוון לפני מספר שנים הוביל לירידה משמעותית במחירי הנדל"ן ברחבי המדינה. בדומה למשבר בארה"ב שייצר מספר שנים לאחר מכן הזדמנויות ותשואות גבוהות למשקיעים שניצלו את ההזדמנות ורכשו דירה במחירים זולים, השוק היווני, ובעיקר עיר הבירה אתונה, מציג התאוששות מרשימה, החל מאמצע 2018 התחילה עלייה בממוצע של כ-10% במחירי הדירות, צריך לזכור שבשיא המשבר הדירות במרכז אתונה איבדו את ערכן בכ- 40-50% בממוצע. בנוסף גם תיירות החוץ במדינה במגמת עלייה כאשר רק בשנה החולפת למעלה מ-33 מיליון תיירים ביקרו במדינה.

לאחרונה, ההשקעות באתונה הפכו לנגישות גם בעבור ישראלים, כאשר חברה ישראלית יזמית אשר יושבת באתונה החלה ללוות ישראלים בהשקעות המניבות ברחבי אתונה. החברה, ערכה בשנים האחרונות מחקרי שוק מקיפים במטרה לאתר הזדמנויות עבור הישראלים, סימני ההתאוששות של אתונה מהמשבר מושכים בימים אלו משקיעים מכל רחבי העולם לשוק היווני.

כמו להשקיע בדירה בתל אביב לפני עשור…

מומחים באתרי הכלכלה המובילים בעולם ניתחו מספר ערים מרכזיות ברחבי העולם במטרה לבחון איתור הזדמנויות המתבסס על סימנים המצביעים על צמיחה במחירי הנדל"ן. אתונה, נבחרה לאחד מהיעדים האטרקטיביים הודות לכך שחברות ענק מעתיקות את משרדיהן לעיר והממשלה מקצה תקציב עצום בפיתוח התיירות והכלכלה.

חברת Upside הישראלית המורכבת מצוות עורכי דין, כלכלנים ואנשי מקצוע וותיקים בעולם הנדל"ן מציעה כיום ייעוץ חינם לישראלים המתעניינים בהשקעות מעבר לים. החברה, שפועלת באתונה, מאתרת הזדמנויות לנדל"ן מניב ומלווה את המשקיעים החל משלב האיתור, הרכישה, השיפוץ וניהול הנכס. המוטו של החברה "ITS ALL ABOUT PEOPLE" והדגש שלהם הוא על הליווי הכי מקצועי,אמין ושקוף שיש.

אל תפספסו את העלייה במחירי הנדל"ן באתונה! למידע נוסף >>>

דילוג לתוכן