יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / טיסה פרטית זה לא חלום: זו החברה שתאפשר לכל אחד לטוס בטיסה פרטית

טיסה פרטית זה לא חלום: זו החברה שתאפשר לכל אחד לטוס בטיסה פרטית

טיסה פרטית היא כבר לא חלום, חברת TukiJets מאפשרת להזמין טיסה פרטית במחיר של מחלקת עסקים – בואו ללמוד איך להרוויח מזה

הכירו את Tuki Jets, חברה שמובילה שינוי מהפכני וחדשני בעולם הטיסות הפרטיות. החברה, שהוקמה לפני קצת פחות משנתיים, החלה את דרכה כמנוע חיפוש לתיירות שיתופית, אלא שאז זיהו קברניטי החברה את ההזדמנות הענקית החבויה בענף הטיסות הפרטיות, הן לסוכנויות הנסיעות ואתרי ההזמנות והן עבור לקוחות הקצה, והשאר הוא היסטוריה.

בכל שנה ממריאות מעל 2.6 מיליון טיסות בשוק התעופה הפרטית בארצות הברית. ואולם, למרות שהשוק הזה מגלגל סכומי עתק של כ-35 מיליארד דולר בשנה, כמות ענקית של כ-780 אלף טיסות, המהוות כמעט 30% מכלל הטיסות הפרטיות, הן טיסות Empty Legs, או בשפת העם, טיסות ריקות. המשמעות של הנתון הזה בפועל הוא הפסד אדיר של מעל 5 מיליארד דולר בכל שנה.

מה קרה עד עכשיו?

עד כה ניסו חברות התעופה הפרטיות להשתמש בדרכים מגוונות כדי לצמצם את ההפסדים הללו. בין השאר הוזלו הוצאות עלויות הטיסה ב-75%, ובנוסף, נוצרו שיתופי פעולה עם סוכנויות תיירות שהפכו הלכה למעשה למעין "ברוקרים" של חברות התעופה הפרטיות.

הבעיה הגדולה שטמונה בשיטת העבודה הזאת נובעת מהעובדה כי 56% מסך ההזמנות לטיסות פרטיות מתבצעות בשבוע שלפני הטיסה ואילו תהליך הזמנה של סוכנויות התיירות איטי ועלול לקחת ימים ארוכים. במילים אחרות, למרות הרצון הטוב והניסיונות, השוק ממשיך להפסיד מיליארדי דולרים בכל שנה.

הפתרון המבריק של Tuki Jets

בחברת Tuki Jets פיתחו מערכת מתקדמת וחדשנית אשר מתממשקת למנועי החיפוש הגדולים ביותר בעולם התיירות כגון Booking, KAYAK, Skyscanner ועוד רבים אחרים. המערכת מאפשרת לגולשי הקצה להזמין טיסות פרטיות ישרות דרך אתרי ההזמנות, בעלות נמוכה דרמטית של מאות דולרים מזו שהיו משלמים בהזמנה ישירה מחברות התעופה הפרטיות.

כתוצאה מהפתרון החכם הזה, כל הצדדים יוצאים מורווחים: מצד אחד, חברות התעופות אשר יוכלו למלא טיסות, ומנגד, מנועי החיפוש האינטרנטיים להזמנות טיסות שיזכו למכפיל כוח עבור המודל העסקי שלהם, וכמובן, לקוחות הקצה שיזכו לשירות איכותי ומוזל שלא היה זמין להם קודם לכם.

חברת Tuki Jets יוצרת למעשה מותג VIP Tuki Jets שיציב רף חדש של איכות ושירות ויאפשר לחברות התעופה לייצר ערך חדשני, אטרקטיבי ויוצא דופן ללקוחות הקצה שלהן.

רוצים לשמוע עוד? השאירו לנו פרטים!

דילוג לתוכן