שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / לאור קידום התוכניות ביהודה ושומרון: ביקוש שיא בקרב משקיעים לקרקעות המשווקות ב-170,000 ₪ בלבד

לאור קידום התוכניות ביהודה ושומרון: ביקוש שיא בקרב משקיעים לקרקעות המשווקות ב-170,000 ₪ בלבד

קרקע בשומרון - מני גרופ

תוכניות הענק ביהודה ושומרון של הממשלה החדשה צפויות להקל על מתן היתרים שיקודמו בשנים הקרובות וכבר עכשיו החלה עליית מחירי הקרקעות שצפויה להימשך, כאשר המרוויחים הגדולים צפויים להיות המשקיעים. בעלי הקרקעות מוכרים כיום יחידות קרקע במחיר לכל כיס – 170 אלף שקלים בלבד ובשוק מעריכים כי הממשלה צפויה לזרז את את אישורי התוכניות ואותן הקרקעות צפויות לזנק לשווי של 600,000 ₪, פי 4 מאשר נמכרות היום כאשר יהיו זמינות לבנייה.

הממשלה החדשה מביאה עמה הזדמנות פז למשקיעים: הצפי לאישורי התוכניות המהירות שמתכננת הממשלה ביהודה ושומרון, הצפי הוא שבשנים הקרובות יאושרו מגוון רחב של פרויקטים וקרקעות רבות יאושרו. בינתיים, המשקיעים רוכשים את אותן הקרקעות במחיר מציאה של 170 אלף ₪, כאשר כבר בשבועות הקרובים צפויות החברות להקפיץ את המחיר.

"ברגע שהקרקע תהיה זמינה השווי שלה יזנק לכ-600,000 ₪, פי 4 מאשר הן נמכרות כיום. אנו מעריכים שכבר בשבוע הבא יעלו המחירים בכמה עשרות אלפי שקלים לאור התוכניות הגדולות", מספר שמאי המתמחה באזור. "משקיעים שיחזיקו ביחידות קרקע באזור, צפויים להרוויח מהשבחת הקרקע."

"הבירוקרטיה לאישור תוכניות המצויות מעבר לקו הירוק, מהירה ונוחה משמעותית מאשר יתר הקרקעות בארץ, מה שמוביל יזמי נדל"ן רבים לאזור. מחזיקי הקרקעות יוכלו בהמשך למכור את אותן קרקעות ברווח".

למידע נוסף:

     

     

     

    *הקרקע אינה זמינה לבניה

    דילוג לתוכן