יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / לראשונה: חברה ישראלית תאתר לכם קרקע, תבנה את ביתכם ותחסוך עלויות

לראשונה: חברה ישראלית תאתר לכם קרקע, תבנה את ביתכם ותחסוך עלויות

וילה ב-1.5 מיליון שח

לראשונה: יוצאי חברות השקעות ונדל"ן מציעים ללקוחות לאתר עבורם קרקע זמינה לבנייה ולבנות עבורם וילה בהתאם לבקשתם. המחיר: חיסכון של עד מאות אלפי שקלים. "כשלקוח קונה דירה על הנייר לרוב הוא משלם פחות מאשר רכישה של דירה מוכנה, כשמדובר בוילה או בית צמוד קרקע המספרי גדולים בהרבה. השירות שלנו מאפשר ללקוח לדעת בכל רגע כמה כל דבר עולה לו בתהליך", מספר ירון שמש, ממקימי הקבוצה.

חברות הנדל"ן אשר מציעות ללקוח הקצה דירה גובות "שכר עבודה" שלעתים מכפיל את המחיר לצרכן, המחיר צמוד למדדים וכל שינוי מהסטנדרט מעלה את המחיר. יוצאי חברות השקעות ואנשי נדל"ן התאגדו יחד והקימו שירות ש"פורט" ללקוח את העלויות ומאפשר לו לבנות את ביתו בהתאם לתקציב ובאזור בו מעוניין.

איך זה עובד?

בשלב הראשוני החברה מאתרת ללקוח קרקע זמינה לבנייה באזור בו הוא מעוניין לגור ומציגה בפניו את האופציות ועלויות הקרקעות שהיא מאתרת. לאחר מכן, צוות עורכי הדין, האדריכלים ואנשי המקצוע השונים בונים את תכנון הבית בהתאם לדרישות ותקציב הלקוח.

השירות של החברה עשוי לחסוך ללקוח עשרות אחוזים ממחיר הנכס (לעתים מאות אלפי שקלים) ולבנות עבורו בדיוק את הבית בו הוא מעוניין. נכון להיום, החברה בונה ווילות מרהיבות למגורים כאשר התקציב הסופי יכול להסתכם בכ 1.55 מיליון ₪ (עלות הבניה לא כוללות עלות השטח)

"הופתענו שהמון משקיעים פונים אלינו במטרה לייצר רווח, מצד שני כשבונים בסטנדרט איכותי ושהמוצר באמת טוב הביקוש עולה והמחיר בהתאם"

החברה הוקמה במטרה לחסוך את העלויות הגבוהות לדירות למגורים עבור צעירים, ולאפשר להם לגור בבית צמוד קרקע עם גינה. אך עם תחילת הפרסום, דווקא המשקיעים קפצו על ההזדמנות. "ניתן לייצר רווח אדיר במידה ורוכשים את הקרקע, בונים את הנכס ומוכרים אותו, ומשקיעים זיהו את הפוטנציאל הטמון בפרויקט מסוג זה."

לאורך כל הדרך הלקוחות מקבלים בטוחות שבנויות מרישום הקרקע על שמם והתחייבות לחוזה עם לוחות זמנים מפורטים הכסף נשאר אצלכם ובכל שבוע נגדיר יחד מה התקציב ומה יעשה בשטח. בין מייסדי הקבוצה ניתן למנות מנהל הפרויקט ומפקח בניה מוסמך ירון שמש, האדריכלים צ'רלס ווינברג ושי בן עמי.

דילוג לתוכן