יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / לראשונה בלב ת"א: זכות לדירה תימכר לבעלי הון עצמי של 750,000 ₪ בלבד

לראשונה בלב ת"א: זכות לדירה תימכר לבעלי הון עצמי של 750,000 ₪ בלבד

קבוצת חכם תציע קרקעות זמינות לבנייה בשכונת מונטיפיורי בת"א שיקנו זכות לדירה באחד מהאזורים המתחדשים בת"א. שכונת מונטיפיורי צפויה לעבור תהליך התחדשות עירונית בה ייבנו פרויקטים חדשים למגורים לצד שדרת מסעדות וברים. מספר היחידות שיימכרו בפרויקט מוגבל וההון העצמי הנדרש הינו 750 אלף שקלים בלבד

שכונת מונטיפיורי בתל אביב שוכנת לצד מרכזי התעסוקה המובילים בארץ, כמו מגדלי עזריאלי, מגדלי הארבעה וגשר יהודית אשר מחבר לרחוב יגאל אלון. מיקומה האטרקטיבי והתוכניות לחדשה, הופכים אותה לאחד מהאזורים האטרקטיביים ביותר להשקעה בקרב משקיעים.

"השכונה קרובה להכל: מגוון משרדי הייטק ומשרדיהן של החברות המובילות בארץ נמצאות במרחק הליכה ממנה והיא נגישה במיוחד מבחינת צירי תנועה. כמו כן, הרכבת הקלה תעבור בשכונה ותוביל תוך דקות ספורות לחופי הים של ת"א ואתרים מרכזיים", מספרים גורמים בענף הנדל"ן.

הבוקר (א') הודיעה קבוצת חכם שתציע קרקעות זמינות לבנייה בשכונה שייקנו זכות לדירה בשכונה, כאשר ההשקעה הינה החל מ-750,000 ₪ בלבד. על פי ההערכות, מספר היחידות מוגבל והמכירה צפויה להסתיים בקרוב.

להרשמה וקבלת המחיר המוזל:

   

   

   

   

   

   

  פרסום זה נועד למתן אינפורמציה ראשונית וחלקית בדבר אפשרות השקעה בפרויקט נדל"ן בניהולה של ת.א. חכם ניהול בע"מ ("הפרויקט"). ההשקעה בפרויקטים תוצע ותבוצע על ידי עד 35 ניצעים ו/או משקיעים הנמנים על סוגי המשקיעים המפורטים בסעיף 15א(ב) לחוק ניירות ערך התשכ"ח–1968. כל הצעה למספר משקיעים העולה על האמור לעיל, ייעשה רק לפי תשקיף שיקבל את היתר רשות ניירות ערך. פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך או הזמנה להציע הצעות לרכישת ניירות ערך שיונפקו בקשר עם ההשקעה בפרויקט. המידע הוא חומר מסייע בלבד ואין לראות בו בגדר המלצה, חוות דעת או ייעוץ השקעות בקשר עם השקעה בפרויקט, אין לראות במידע זה כמידע עובדתי או כמידע שלם וממצה והוא ואינו מהווה תחליף לשיקול דעתו של המשקיע הפוטנציאלי ו/או לייעוץ מקצועי (כלכלי, משפטי, מיסויי וכד') בכל הנוגע להשקעה בפרויקט.

   

  דילוג לתוכן