יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / לראשונה: תוכנית השחייה האמריקאית מתחייבת לתלמידים ללמוד לשחות חתירה למרחקים ארוכים תוך 10 שיעורים בלבד

לראשונה: תוכנית השחייה האמריקאית מתחייבת לתלמידים ללמוד לשחות חתירה למרחקים ארוכים תוך 10 שיעורים בלבד

תוכנית השחייה TI SWIM

תוכנית השחייה TI מתחייבת לתלמידים ללמוד לשחות חתירה למרחקים ארוכים ב-10 שיעורים בלבד ומיועדת גם לאנשים שאינם יודעים לשחות כלל ובעלי כושר ירוד או עודף משקל. השיטה, מפרקת את סגנון השחייה לתנועות קטנות ומאפשרת בקלות להיכנס לכושר ללא תחושת מאמץ. בארץ, עשרות אלפי תלמידים השתתפו בתוכנית.

שיטת TI, שיטת השחייה האמריקאית הפופולרית בעולם, זוכה להצלחה מסחררת בישראל כאשר על פי ההערכות עשרות אלפי ישראלים עברו את שיעורים של שיטת השחייה האמריקאית. השיטה, מאפשרת לאנשים שמעולם לא התאמנו והתקשו להתמיד בספורט, ללמוד חתירה ולשחות ללא מאמץ תוך שמירה על כושר, שריפת קלוריות ופתרון לכאבי גב ומפרקים. השיטה, סייעה למיליוני אמריקאים להשיל קילוגרמים ולהיכנס לכושר.

"שיטת הלימוד שונה באופן קיצוני מהשיטה המסורתית, ושמה דגש על יעילות מכנית במקום מאמץ. המפתח לשחייה נכונה הוא לעבור באופן יעיל וחלק דרך המים ולצמצם את ההתנגדות למינימום, כך, ניתן לשחות למרחקים ארוכים במיוחד." מספרים בבית הספר לשחייה. "אנשים שאינם בכושר נוטים להתייאש אחרי 2-3 בריכות, כאשר תלמידים שמסיימים 10 שיעורי שחייה ב-TI כבר שוחים קילומטרים ועשרות בריכות". מוספים.

בארץ, ניתן לערוך את שיעורי השחייה בפריסה ארצית, כאשר התוכנית כוללת כניסה לבריכה הקרובה לביתכם, שיעורי שחייה של השיטה החדשה וציוד שחייה.

 

לקבלת מידע נוסף

    דילוג לתוכן