יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / ההצלחה של שיטת לימוד שחיית החתירה TI: עשרות אלפי לקוחות מדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים; בוגר ממוצע שוחה כ-6 ק"מ בשבוע

ההצלחה של שיטת לימוד שחיית החתירה TI: עשרות אלפי לקוחות מדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים; בוגר ממוצע שוחה כ-6 ק"מ בשבוע

שיטת השחייה TI SWIM

שיטת TI, שלימדה לאורך השנים מיליוני אמריקאים לשחות חתירה למרחקים תוך 10 שבועות בלבד, זוכה להצלחה אדירה בארץ כאשר עשרות אלפי ישראלים שחלקם מעולם לא היו בכושר, שוחים בממוצע כ-6-8 ק"מ בשבוע ומדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים שבא לידי ביטוי בחיטוב הגוף, הפחתה במשקל ובפחות עייפות ולחץ. שיטת הלימוד מפרקת את סגנון החתירה לתנועות קטנות ומאפשרת בקלות להיכנס לכושר ללא תחושת מאמץ.

עשרות אלפי ישראלים שוחים: שיטת לימוד שחיית החתירה הפופולרית בעולם זוכה להצלחה גם בארץ, כאשר ישראלים רבים דיווחו שהצליחו להיכנס לכושר ולשחות קילומטרים לאחר שבמשך שנים לא עשו פעילות ספורטיבית. בנוסף לכך, משתתפי התוכנית דיווחו על שיפור משמעותי באיכות החיים, שבא לידי ביטוי גם בפחות עייפות בעבודה והתמודדות עם לחץ.

"בגיל מסוים חייבים לשמור על הגוף, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית, ובפעם הראשונה שלימוד נכון של התנועות מאפשרים לעשות פעילות ספורטיבית ארוכה ללא מאמץ." מספר אחד ממשתתפי התוכנית.

ב-TI מתחייבים להצלחה ללא אותיות קטנות והחברה מפעילה מספר חבילות לימוד שחיית חתירה.

לקבלת מידע נוסף:

    דילוג לתוכן