יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / ההצלחה של שיטת השחייה TI: עשרות אלפי לקוחות מדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים; בוגר ממוצע שוחה כ-8 ק"מ בחודש

ההצלחה של שיטת השחייה TI: עשרות אלפי לקוחות מדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים; בוגר ממוצע שוחה כ-8 ק"מ בחודש

שיטת השחייה TI SWIM

שיטת השחייה TI, שלימדה לאורך השנים מיליוני אמריקאים לשחות חתירה למרחקים תוך 10 שיעורים בלבד, זוכה להצלחה אדירה בארץ כאשר עשרות אלפי ישראלים שחלקם מעולם לא היו בכושר, שוחים בממוצע כ-8 ק"מ בחודש ומדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים שבא לידי ביטוי בפחות עייפות ולחץ. שיטת הלימוד מפרקת את סגנון השחייה לתנועות קטנות ומאפשרת בקלות להיכנס לכושר ללא תחושת מאמץ.

עשרות אלפי ישראלים שוחים: שיטת השחייה הפופולרית בעולם זוכה להצלחה גם בארץ, כאשר ישראלים רבים דיווחו שהצליחו להיכנס לכושר ולשחות קילומטרים לאחר שבמשך שנים לא עשו פעילות ספורטיבית. בנוסף לכך, משתתפי התוכנית דיווחו על שיפור משמעותי באיכות החיים, שבא לידי ביטוי גם בפחות עייפות בעבודה והתמודדות עם לחץ.

"בגיל מסוים חייבים לשמור על הגוף, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית, ובפעם הראשונה שלימוד נכון של התנועות מאפשרים לעשות פעילות ספורטיבית ארוכה ללא מאמץ." מספר אחד ממשתתפי התוכנית.

כיום, ניתן ללמוד את שיטת השחייה בכל רחבי הארץ, כאשר בחברת TI מתחייבים ללקוחות שיצליחו לשחות למרחקים ארוכים תוך 10 שיעורים בלבד. התוכנית כוללת כניסה לבריכה הקרובה לבית הלקוח, ציוד שחייה והשתתפות בשיעורים.

לקבלת מידע נוסף

    דילוג לתוכן