יום שני   |   8 יולי    |   
דף הבית / השקעות / לסובלים מכאבי גב, ברכיים ולחצים בעבודה: קורס השחייה TI שהצליח לשפר את איכות החיים של עשרות אלפי ישראלים

לסובלים מכאבי גב, ברכיים ולחצים בעבודה: קורס השחייה TI שהצליח לשפר את איכות החיים של עשרות אלפי ישראלים

שיטת השחייה הבינלאומית TI

שיטת השחייה שסייעה למיליוני אמריקאים להיכנס לכושר, מתחייבת לכל אחד, בין אם נפצע או מעולם לא עשה ספורט, לשחות למרחקים ארוכים תוך 10 שיעורים בלבד. בחודשים האחרונים אלפי ישראלים הסובלים מפריצת דיסק, כאבי גב, ברכיים ומפרקים או לחצים וחרדות הצטרפו לתוכנית ומדווחים על שיפור משמעותי באיכות חייהם והמצב הגופני. כך תלמדו לשחות תוך 10 שיעורים למרחקים ארוכים בבריכה הקרובה לביתכם

שחיה, זהו הספורט "הבריא" ביותר לגוף, הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית. ספורט, אשר עובד על מגוון רחב של שרירים ומאפשר גם לסובלים מכאבים ופציעות לצד הסובלים מבעיות נשימה ואסתמה לחזק את הריאות. עד כה, האתגר הגדול ביותר בקרב בעלי פציעות בא לידי ביטוי בקושי לשחות למרחקים ארוכים – כעת, שיטת השחייה TI, שלימדה מיליוני אמריקאים לשחות למרחקים ארוכים, מתחייבת ללקוחות: תלמדו לשחות למרחקים ארוכים אחרי 10 שיעורים בלבד.

שיטת הלימוד שונה באופן קיצוני משיטת השחייה המסורתית, ושמה דגש על יעילות מכנית במקום מאמץ ומלמדת להיכנס באופן יעיל וחלק דרך המים וכך לצמצם את ההתנגדות למינימום. כך, ניתן לשחות למרחקים ללא מאמץ כלל.

בחודשים האחרונים אלפי ישראלים נרשמו לתוכנית השחייה, בבריכה הקרובה לביתם, ודיווחו על שיפור משמעותי הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

לימודי שיטת TI מבצעים בפריסה ארצית, כאשר התוכנית כוללת כניסה לבריכה הקרובה לביתכם, שיעורי שחייה של השיטה החדשה וציוד שחייה.

 

לקבלת מידע נוסף

    דילוג לתוכן