יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "זה שינה לי את החיים": אלפי "בטטות כורסה" למדו לשחות חתירה בשיטת TI ושינו את אורח החיים

"זה שינה לי את החיים": אלפי "בטטות כורסה" למדו לשחות חתירה בשיטת TI ושינו את אורח החיים

תוכנית השחייה TI SWIM

שיגעון ה- TI מארה"ב כבר גרם למיליונים בעולם ולכמעט 100,000 ישראלים שמעולם לא עשו ספורט ולא הצליחו להתמיד, נרשמו לשיטת שחיית החתירה TI ושינו את אורח חייהם. השיטה, שמתאימה גם לאנשים שאינם בכושר, מעולם לא אהבו ספורט או סובלים מכאבים ופציעות, מומלצת ע"י הרופאים ומתאימה לכל גיל. לראשונה בארץ: התוכנית מתחייבת ללקוחות שילמדו לשחות חתירה למרחקים ב-10 שיעורים בלבד

אם מעולם לא הצלחתם להתמיד בספורט או שאתם סובלים מעודף משקל או פציעות שמונעות מכם להתאמן, הכתבה הזו בשבילכם: הבוקר (א') הוצג הסיפור הלא יאמן של שיטת השחייה TI, שלימדה מאות אלפי ישראלים לשחות חתירה ושינתה את אורח החיים שלהם. בין עשרות אלפי הישראלים שהשתתפו בתוכנית, כל אחד שוחה בממוצע 6-8 קילומטר בשבוע, מספר בלתי נתפס, בהתחשב בכך שהמשתתפים בתוכנית הינם אנשים שמעולם לא עסקו בספורט ואפילו הגדירו שאינם מתחברים לכל סוגי הספורט.

בריאיון שפורסם בחדשות הבוקר ברשת, סיפר גדי כץ, מייסד TI בארץ, על השינוי האישי שעבר שהוביל אותו להביא את השיטה שפותחה בארה"ב לישראל: "ברגע שלומדים את התנועות ושוחים ללא מאמץ, נכנסים לכושר בקלות ולא שונאים את הפעילות הספורטיבית".

בסקר שנערך בין המשתתפים השינוי באיכות החיים בא לידי ביטוי באימוץ אורח חיים בריא יותר, הפחתה במשקל, ירידה בלחץ היומיומי, הגדלה משמעותית במעגל החברתי, שיפור ניכר בכאבים (ללקוחות שסבלו מכאבים לפני כן) ושיפור באיכות השינה.

למידע נוסף:

     

    דילוג לתוכן