יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "שכונת יד אליהו מתעוררת": משפחות צעירות ומבוססות מחליפות את האוכלוסייה הוותיקה באזור

"שכונת יד אליהו מתעוררת": משפחות צעירות ומבוססות מחליפות את האוכלוסייה הוותיקה באזור

The Upper House - חברת גינדי
שכונת יד אליהו בתל אביב עוברת תהליך התחדשות עירונית ובשנים הקרובות צפויים לקום מרכזי פנאי ותרבות, ושדרות שיציעו מסעדות וברים לצד אלפי יחידות דיור חדשות. משפחות צעירות החלו למלא את השכונה בשנים האחרונות לאור מחירי הנדל"ן שעדיין נותרו נמוכים אך עשויים לזנק בשנים הקרובות. פרויקט הפרימיום בלב השכונה שמקימה גינדי החזקות, מציע דירות במגדלי יוקרה החל מ-2.3 מיליון ₪ ל-2 חדרים ו-3.03 מיליון ₪ בלבד ל-3 חדרים. כל מה שרציתם לדעת על מרכז תל אביב החדש של העיר.

מתחם קולינרי המציע מסעדות שף כמו הטופולומפומפו, יפו תל אביב וקפה איטליה, שדרות ברים שצפויות לקום ברחוב לה גרדיה ושטחים ירוקים מושלמים לחיי משפחה: המשפחות הצעירות גילו את שכונת יד אליהו המתחדשת והחלו להחליף את האוכלוסייה הוותיקה באזור. אלפי יחידות דיור ייבנו בשנים הקרובות בשכונה, תחנת רכבת קלה תוביל את תושבי האזור תוך דקות ספורות לחופי הים וגשר יחבר את השכונה לשדרות רוטשילד.

"הנהירה לאזור מזכירה את המעבר של הצעירים לאזורים שהיו מזוהים עם דרום תל אביב בעבר והפכו מזמן למרכז העיר, משפחות צעירות ומבוססות מבינות שהשכונה עוברת תהליך פיתוח אדיר ורוכשות דירות בפרויקטים חדשים, במחירים נמוכים בעשרות אחוזים מהמחירים בצידו השני של איילון". מסביר גורם בענף.

פרויקט הדגל של השכונה: 2 מגדלי יוקרה בסמוך לפארק ירוק וסקייט-פארק למשפחות

בלב שכונת יד אליהו, שנחשבת ל"פנינת הנדל"ן החדשה של ת"א", קם בימים אלו פרויקט The Upper House, פרויקט המשתרע על פני כ-20 דונמים ומציע 2 מגדלי יוקרה בני 30 קומות. "מרחק קצר הליכה ממוקדי התעסוקה, קרבה לצירי התנועה ומגורים לצד שדרת ברים ומסעדות, זה החלום של המשפחות הצעירות". מוסיף אחד מהמשקיעים בפרויקט.

כיום, המחירים שהפרויקט מציע מבטאים מחירים נמוכים מהמחירים הידועים בשוק בכ-25-30%. ניתן לקנות דירות בפרויקט החל מ-2.3 מיליון ₪ (ל-2 חדרים) ו-3.03 מיליון ₪ ל-3 חדרים. גורמים בשוק מעריכים כי מחירי הנדל"ן יזנקו ויגיעו לרמות מחיר של 45,000 ₪ למ"ר ואף יותר. גינדי, יוצאת בימים אלו במבצע חסר תקדים בכך שהיא מאפשרת לרוכשים שכירות מובטחת ל- 7 שנים כבר מרכישת הדירה (לדירות 3 ו-4 חד'). הדבר מהווה תשואה על ההון העצמי של כ-10% מלבד השבחתו דבר שללא עוררין גורם לסקרנות רבה.

דילוג לתוכן