יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / הטרנדים החמים בענף המלונאות לשנת 2020

הטרנדים החמים בענף המלונאות לשנת 2020

שנת 2020 כבר בפתח וניתן לראות גידול משמעותי בכמות הישראלים המטיילים מדי שנה ברחבי העולם וכן גם בסגירת חופשות בארץ. ענף התיירות בכלל מתפתח משנה לשנה ברחבי העולם ובשל עובדה זו גם בענף המלונאות מנסים כל פעם להמציא את עצמם מחדש על מנת להיות יותר אטרקטיביים, דינמיים, שימושיים ונוחים עבור לקוחותיהם. הנה כמה מהטרנדים החמים בענף המלונאות הצפויים לנו בשנת 2020.

מיקרו-מלון – מה?

בעולם מדובר בטרנד שרץ בשנתיים-שלוש האחרונות וצובר תאוצה משנה לשנה. אנו מקווים כי הטרנד הזה יכנס לישראל גם בשנת 2020 אולם עדיין שום דבר לא בטוח. מדובר למעשה בבתי מלון המספקים קונספט חדש של אירוח בחדרי מלון קטנים יותר אך מעוצבים להפליא, המספקים אירוח נוח ונעים עבור האורחים אך מאפשר להם לשלם מחירים מוזלים בהרבה ממלונות יוקרתיים ויקרים יותר. יהיה מעניין לראות איך טרנד זה יוכל להתחיל להשתלב בישראל כנגד בתי המלון והמסעדות היקרים בישראל, המיסוי הגבוה והעובדה שהכול פה יקר יותר משמעותית ממקומות רבים בעולם.

חדרים לפי דקה:

אחד הטרנדים העולים הוא חדרים לפי דקה. אנו מכירים את המושג חדרים להשכרה בחדרי אירוח או השכרה של וילות או מלונות בוטיק קטנים, אך היום גם בחלק מבתי מלון יוקרתיים ונחשבים תוכלו להשכיר חדרים לפי דקה. מלבד העובדה שזה יהיה שימושי למי שצריך את החדר לזמן קצר באזור מסוים – הרי שזוהי גם הזדמנות עבור אנשים רבים לבחון אירוח בבתי מלון יוקרתיים לזמן קצר, לטעום את הסגנון, החדרים והשירות בכדי להחליט אם בעתיד הם ירצו להגיע לשהייה ממושכת יותר. במידה ואתם מגיעים להופעה/הרצאה בעיר מסוימת וזקוקים לחדר לשעה-שעתיים להתקלח, להתלבש ולנוח מעט – זוהי עסקה משתלמת עבורכם. כמובן שיש עוד אינספור דוגמאות אחרות מה שהפך את הטרנד הזה לפופולרי מאוד.

רובוטים בבתי מלון:

בגדול אנו לא בעד שרובוטים יחליפו בני אדם בעבודותיהם כיוון שזה יגרום לכך שאלה יחליפו עם הזמן את בני האדם בכל דבר, לא תהיה עבודה ליותר אנשים והמצב ילך ויתדרדר, ממש כמו בסרטים שאתם רואים. אבל – באסיה זה כבר עובד בבתי מלון רבים ולא מן הנמנע שזה יגיע למקומות רבים אחרים בעולם גם בשנת 2020 והיא "העסקת" רובוטים חכמים כחלופה לעובדים רבים בבתי מלון. על ידי כך בתי המלון יכולים לחסוך בעלויות של כוח אדם והעסקת עובדים ולספק מחירים מוזלים יותר ללקוחותיהם.

דילוג לתוכן