יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / ענקית הנדל"ן מגיאורגיה מסתערת על הקהל הישראלי: במהלך החודש הקרוב תמכור דירות ב-13% הנחה

ענקית הנדל"ן מגיאורגיה מסתערת על הקהל הישראלי: במהלך החודש הקרוב תמכור דירות ב-13% הנחה

לקנות דירה בבטומי עם הון עצמי של 70,000 ש"ח

Terrassa Group, מחברות הנדל"ן הגדולות ביותר באירופה אשר מכרה בחודשים האחרונים לקהל הישראלי למעלה מ-150 דירות במגדל היוקרה שמקימה במרכז עיר הנופש הפופולרית- בטומי אל מול הים, הודיעה שתעניק במהלך החודש הקרוב 13% הנחה על דירות היוקרה שנפתחו למכירה סופית בקומות הגבוהות של הפרויקט. המגדל שמקימה החברה צפוי להיות האייקון של בטומי ויציע בריכה, מכון כושר, ספא, מסעדת שף וקניון, בקרבה צמודה לחוף הים המרהיב של העיר. כ-20 דירות בלבד יוקצו לישראלים דירות בשלב הסופי בהנחה משמעותית לחודש בלבד. המחיר: רק כ- 150,000 לדירה מרוהטת ומאובזרת לפי בחירת הרוכשים והרשומה על שמם בטאבו.

"חג שמח מאחת מענקיות הנדל"ן באירופה": חברת Terrassa Group, מחברות הנדל"ן הגדולות באירופה תאפשר לקהל המשקיעים הישראלי לקנות דירות גבוהות בהנחה משמעותית של 13% במהלך החודש הקרוב. ההנחה, תינתן על הדירות הגבוהות במגדל היוקרה שמקימה החברה אל מול הים בבטומי ולאור ההצלחה המסחררת של החברה שמכרה למעלה מ-150 דירות בפרויקט בחודשים האחרונים לקהל הישראלי.

הרוכשים בפרויקט החברה עד כה יכולים להיות מרוצים: מגדל היוקרה שמקימה החברה זוכה לביקוש אדיר, מחירי הדירות בפרויקט עולים מדי חודש ושלל כתבות באתרי התקשורת מתפרסמות על הפרויקט, שצפוי להיות האייקון של בטומי. ההערכות הן שבמועד האכלוס הרוכשים ייהנו מעליית ערך הנכס של כ- 20% ויותר.  הכנסות משכירות בפרויקט ע"פ שוק הנדל"ן בבטומי, צפויות להגיע ל-8%-12% בשנה בנוסף לעליית הערך של הדירות בגמר הפרויקט.

בטומי, נחשבת לאחד מיעדי ההשקעה האטרקטיביים ביותר באירופה, על פי מגזין Forbes היוקרתי, התיירות בעיר הנופש גוברת מדי שנה בעשרות אחוזים והממשלה מעניקה הטבות והקלות מיסוי למשקיעים, מה שהופך אותה ליעד משתלם במיוחד למשקיעים פרטיים ומוסדיים.

בשנים האחרונות אלפי משקיעים ישראלים רכשו דירות בפרויקטים בעיר, שמאפשרת להם ליהנות מהכנסות שכירות גבוהות פי 3-4 מאשר הכנסות השכירות בארץ, כל זאת כשההשקעה בדירה מפוארת בפרויקט יוקרתי עומדת על כ-150,000 בלבד. גופי מימון מובילים בישראל מאפשרים לקהל הישראלי לקנות דירות עם הון עצמי של 90,000 בלבד בעיר הנופש.

בשונה ממרבית הפרויקטים, חברת Terrassa Group מוכרת לישראלים את הדירות אם אפשרות לדירות מרוהטות ומאובזרות באביזרי חשמל יוקרתיים. "אנו מכירים בקושי של הקהל הישראלי לרהט ולאבזר את הדירה מרחוק ומכינים להם את הדירה להשכרה מיידית. כמו כן, החברה דואגת לטיפול מלא בנכס, מה שהופך את השקעתם לפשוטה ומשתלמת." מספר גורם בחברה.

הרוכשים הישראלים בבטומי מלווים ע"י משרד עורכי דין מוביל בישראל, שמלווה אותם הן בתהליך ההשקעה והן בטיפול השוטף בנכס. עורכי הדין, מעבירים את כספי הרוכשים בהדרגה לחברה בהתאם להתקדמות בבנייה ושומרים על הקהל הישראלי ועל זכויותיו.

דילוג לתוכן