יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "הפרויקט של דרום ת"א": כך הפך קומפלקס המגורים של פלורנטין לאחד מהפרויקטים המבוקשים בעיר

"הפרויקט של דרום ת"א": כך הפך קומפלקס המגורים של פלורנטין לאחד מהפרויקטים המבוקשים בעיר

קומפלקס המגורים של פלורנטין

2 מגדלים מפוארים עם מפרט עשיר במיוחד, חדר קרוספיט, מתחם Co-Working ומגוון בתי קפה מתחת לבית בלב שכונת פלורנטין: תוך מספר חודשים בלבד נמכרו כמעט כל הדירות בקומפלקס המגורים החדש של פלורנטין שצפוי להפוך לאחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר למגורים. הפרויקט, שמקים מייסד AM:PM, רן בלינקס, מסמן חוויית מגורים חדשה בתל אביב בה צעירים יוכלו ליהנות ממגורי יוקרה, חללי עבודה וספורט במרחק של דקות הליכה משוק הפשפשים, לוינסקי, חוף הים ותחנות הרכבת הקלה

פרויקט המגורים החדש של מייסד AM:PM מציג שיא מכירות, כאשר מתוך 2 מגדלים שמקימות קבוצות הנדל"ן יובלים, City Boy ו-Leny נותרו דירות בודדות. קבוצות הנדל"ן שאחראיות על כמה מהפרויקטים המוכרים בעיר, יצרו למעשה קומפלקס שיש בו "כל מה שצעירים תל אביבים צריכים": מיקום, מגורי יוקרה עם מפרט עשיר, חדר קרוספיט בו יוכלו להתאמן ומתחם חללי עבודה.

משקיעי הפרויקט יוכלו לעצב את דירתם בהתאמה אישית עם מפרט עשיר במיוחד שהקבוצות מעמידות בפניהם, הכולל מטבחי יוקרה של Schuller או סמגל וחיפויי קירות וחדרי אמבט של Via Arkadia. במרחק של דקות הליכה הדיירים יוכלו להגיע לשווקים המובילים בעיר, שדרות רוטשילד וחופי הים של תל אביב. כמו כן, הפרויקט ממוקם בסמוך ל-2 תחנות הרכבת הקלה שיתווספו.

"הקונספט החדש של המגורים בעיר מתאים לעידן הנוכחי, בו הייטקיסטים רבים עובדים מהבית פעמיים בשבוע, נוהגים לעשות ספורט ואוהבים להיות במרכז העניינים". מספרים בחברה. בסביבת הפרויקט בתי הספר הטובים ביותר בעיר והמחירים בשכונה עולים מדי שנה.". דירות 2 חדרים אחרונות בפרויקט נמכרות בימים אלו החל מ-3.25 מיליון ₪ בלבד. היזמים, מציעים תנאי תשלום ייחודיים עד סוף החודש.

דילוג לתוכן