יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / מתוך 2 בניינים: נותרו 20 דירות אחרונות בקומפלקס המגורים של פלורנטין

מתוך 2 בניינים: נותרו 20 דירות אחרונות בקומפלקס המגורים של פלורנטין

פרויקט תיאודר קבוצת יובלים

קומפלקס המגורים של פלורנטין זוכה להצלחה אדירה: תוך זמן קצר, מתוך 2 בניינים בפרויקט נותרו 20 דירות אחרונות. הקומפלקס מציע חוויית מגורים חדשה בפלורנטין ודייריו ייהנו ממתחם קרוספיט, חללי עבודה משותפים, פארק ירוק לדיירים ובתי קפה, כל זה במרחק הליכה קצר מחוף הים, שוק לוינסקי, שוק הפשפשים ותחנות הרכבת הקלה. המחירים – דירות 2 חדרים החל מ-2.99 מיליון ₪ בלבד

פרויקט המגורים החדש של מייסד AM:PM, רן בלינקיס, שובר שיאים: מתוך 2 בניינים בקומפלקס המגורים החדש שנבנה בימים אלו נותרו רק 20 דירות אחרונות למכירה. הקומפלקס, מסמן חוויית מגורים יוצאת דופן ודייריו יוכלו לעצב את דירתם בהתאמה אישית עם מפרט כמו מטבחי יוקרה של Schuller או סמגל, חיפויי קירות וחדרי אמבט של Via Arkadia. כמו כן, הדיירים יוכלו לבחור את הריצוף לביתם, הדק למרפסת וכלל הפרטים הקטנים בבית, קונספט ייחודי שטרם נראה בתל אביב.

קומפלקס המגורים של פלורנטין נבנה ע"י קבוצות הנדל"ן המובילות LENY, CITY BOY ויובלים. הקומפלקס, נבנה בלב פלורנטין המתחדשת, אזור המבוקש במיוחד בקרב משקיעים. דיירי הפרויקט ייהנו משביל אופניים שיוביל אותם עד לשדרות רוטשילד וממרחק קצר ממגוון מסעדות, בתי קפה ואתרי בילוי.

הפרויקט, תוכנן ע"י אדריכל העל, אילן פיבקו, שאחראי על כמה מהפרויקטים היוקרתיים ביותר בישראל. בסביבת הפרויקט נמצאים בתי הספר הטובים ביותר בתל אביב והאזור נחשב לאטרקטיבי במיוחד בקרב משקיעים לאור הביקוש הגבוה לשכירות באזור.

דילוג לתוכן