יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / קומפלקס המגורים של פלורנטין: המשקיעים מאמינים בפרויקט החדש והמרכזי בעיר, תוך זמן קצר נותרו פחות מ-25% מהדירות

קומפלקס המגורים של פלורנטין: המשקיעים מאמינים בפרויקט החדש והמרכזי בעיר, תוך זמן קצר נותרו פחות מ-25% מהדירות

הבאז התקשורתי הרחב וההתעניינות בקרב משקיעים בת"א למגורים בקומפלקס החדש של פלורנטין, עוד לפני סיום הבנייה עשו את שלהם: פחות מ-25% מהדירות נותרו למכירה מתוך 160 הדירות בפרויקט, שיציע חווית מגורים הכוללת דירות ברמה הגבוהה ביותר בשכונה, מועדון קרוספיט, חללי עבודה משותפים, פארק ירוק ובתי קפה מתחת לבית. הפרויקט נמצא במרחק הליכה משוק לוינסקי, שוק הפשפשים וחופי הים של ת"א. המחיר: דירות 2 חדרים החל 2.89 מיליון ₪.
פרויקט תאודור בשכונת פלורנטין

"הפרויקט של פלורנטין": בניית קומפלקס המגורים החדש בפלורנטין החלה והבאז התקשורתי סביב פרויקט שמשלב מגורים, Co-Working, פנאי ובריאות הובילה לכך שנותרו דירות בודדות למכירה. שלל בתי קפה, ברים, מסעדות וחנויות בוטיק מתחת לבית, פארקים ירוקים עם פינות ישיבה לדיירי המתחם, חללי עבודה משותפים, מועדון קרוספיט ודירות מרווחות עם מפרט עשיר בעיצוב והתאמה אישית לכל רוכש, הפכו אותו לפרויקט החם ביותר בעיר.

הפרויקט, נבנה ע"י מייסד AM:PM  איש העסקים רן בלינקיס שבבעלותו חברת CityBoy, אשר בונה את המתחם בשיתוף חברות הנדל"ן הגדולות יובלים ו-Leny. "יצרנו פרויקט שמאפשר לתל אביבים ליהנות מכל מה שהחיים מציעים במתחם אחד". מספר בלינקיס.

"בחרנו לבנות את הקומפלקס עם איכות הבנייה ומפרט העשיר שבדירות ברמה גבוהה מזו הניתן למצוא בשכונה – כל רוכש בפרויקט מקבל מפרט לבחירה עם המוצרים האיכותיים ביותר של החברות המובילות, ממטבחי Schuller ועד חיפויי קיר וחדרי אמבט של "ויה ארקדיה". אלו הפרטים הקטנים שהופכים את הדירות לכל כך אטרקטיביות בקרב משפחות צעירות וקהל איכותי ומה שיאפשר להשכיר את הדירות במחיר גבוה משמעותית ממחיר השוק. בנוסף, המפרט העשיר יחסוך למשקיעים בהמשך עלויות רבות בעיצוב הדירה כך שהרוכש מקבל למעשה דירה בעיצוב "מותאם" לפי בחירתו".

דירות 2 חדרים בפלורנטין

מרבית הרוכשים: משקיעים והורים לזוגות צעירים

פלורנטין נחשבת כיום לאחת מהשכונות המבוקשות ביותר בקרב צעירים ומחירי הנדל"ן בה עולים מדי שנה. בימים אלו, השכונה עוברת תהליך פיתוח מאסיבי שצפוי לעלות עוד יותר את מחירי הדירות בה ובמסגרתו נבנים עשרות פרויקטים חדשים למסחר ומגורים, מרכזי עסקים יפתחו, חנויות ובתי קפה, מסעדות ושדרות בילויים . כמו כן, תחנת רכבת הקלה תעבור על יד הפרויקט עם שני קווים שינגישו את השכונה לת"א כולה.

בפרויקט "תאודור" שיכלול שני בנייני מגורים וביניהם מבנה לשימור, ברמת גימור גבוהה ביותר בתכנון אדריכל העל אילן פיבקו, נמכרות דירות 2 חדרים החל מ-2.89 מיליון ₪. הדירות, מרווחות במיוחד וכוללות מרפסות. ההערכות הן שמחירי השכירות לאותן דירות יעמדו על כ-7,000 ₪ וחניות יושכרו בכ-700-800 ₪ בחודש.

דילוג לתוכן