יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "הפרויקט של פלורנטין": אדריכל העל אילן פיבקו תיכנן את הקומפלקס המפואר שיכלול שני בנייני בוטיק, מבנה לשימור ודירות מרהיבות; דירות 2 חד' יימכרו החל מ-3.3 מיליון ש"ח

"הפרויקט של פלורנטין": אדריכל העל אילן פיבקו תיכנן את הקומפלקס המפואר שיכלול שני בנייני בוטיק, מבנה לשימור ודירות מרהיבות; דירות 2 חד' יימכרו החל מ-3.3 מיליון ש"ח

פרויקט תאודור - קומפלקס המגורים של פלורנטין

הפרויקט, שיזם מייסד AM:PM, רן בלינקיס, תוכנן ע"י אדריכל העל ויציע קומפלקס יוקרה בו דייריו ייהנו ממפרט דירות עשיר במיוחד, ולוקיישן ייחודי עם מגוון בתי קפה ,מסעדות ושווקים תוססים. "רוכשי הדירות צפויים ליהנות מביקוש אדיר לשכירות בקרב הייטקסיטים שהפרויקט הותאם עבורם". בין הרוכשים: בכירים במגזר ההייטק.

במיקום הכי חם בפלורנטין, מקימות קבוצות הנדל"ן יובלים, סיטי בוי ולני את קומפלקס המגורים של פלורנטין: פרויקט מרהיב המציע כל מה שתל אביבים צריכים: חווית מגטרים אינטימית בשני בנייני בוטיק הכוללים גינה פרטית ומבנה היסטורי לשימור לצד דירות מרהיבות עם מפרט עשיר במיוחד בסמוך למוקדי פנאי ובילוי ייחודיים. בנוסף, הפרויקט נמצא בצמוד לתחנות הרכבת הקלה ושביל אופניים חדש שיאפשר לדייריו להגיע לרחוב רוטשילד בתוך כ-3-5 דקות נסיעה בלבד. 

הביקוש האדיר בקרב הייטקיסטים לדירות במתחם, צפוי להפוך את הקומפלקס ליוקרתי ביותר בשכונת פלורנטין: מתוך 2 מגדלים נותרו דירות אחרונות , לאחר שבכירים במגזר ההייטק רכשו דירות להשקעה בפרויקט. מחירי הדירות בפרויקט צפויים לזנק כבר בשבועות הקרובים לאור הביקוש והכתבות  הסוקרות אותו באופן נרחב, בעיקר בשל העובדה כי הפרויקט עוצב ותוכנן ע"י אדריכל העל אילן פיבקו, הידוע בסטנדרט בלתי מתפשר של חדשנות לצד דיוק בפרטים.

"יצרנו כל מה שהייטקיסטים צריכים בקומפלקס אחד מעוצב, מרהיב ובמיקום הטוב ביותר בשכונה. הדירות מרווחות וכוללות מפרט עשיר ומתאימות לזוגות צעירים שמחפשים סטדנרט גבוה למגורים." מספרים בסביבת הפרויקט. מי שיצר את חוויית המגורים החדשה הוא האיש ששינה את הרגלי הצריכה של התל אביבים, רן בלינקיס, אשר בעבר הקים את רשת המרכולים AM:PM.

הפרויקט, הפך בחודשים האחרונים לאחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר בעיר ורשם שיא במכירת דירות בתל אביב. "משקיעים מאמינים שהפרויקט יהיה הסמל התל אביבי החדש ובינתיים מחירי הדירות רק עולים לאור הביקוש", מספרים בחברה. 

דילוג לתוכן