יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / קומפלקס המגורים של פלורנטין: כך נראה הפרויקט הייחודי שמסמן את חווית המגורים החדשה בפלורנטין

קומפלקס המגורים של פלורנטין: כך נראה הפרויקט הייחודי שמסמן את חווית המגורים החדשה בפלורנטין

הפרויקט החדש של מייסד AM:PM, רן בלינקיס, מציע קומפלקס מגורים מפואר המשלב מגורים, פנאי ובריאות ויציע בין היתר פארק ירוק לדיירים ובתי קפה, בצמד מרהיב של בניינים. הפרויקט, נבנה בלב שכונת פלורנטין במרחק של דקות הליכה מחוף הים, שוק לוינסקי ושוק הפשפשים בסמוך ל 2 תחנות הרכבת הקלה. ייהנו מדירה מעוצבת ומרוהטת עם מטבחי היוקרה של Schuller , חיפויי קירות וחדרי אמבט של Via Arkadia. המחירים: דירות 2.5 חדרים החל מ-3.99 מיליון ₪ כולל חניה

בלב שכונת פלורנטין נבנה בימים אלו קומפלקס המגורים המרהיב של פלורנטין שיציע: מגורים, מבנה היסטורי לשימור, מסחר, פנאי ובריאות וצפוי להיות האייקון של השכונה החדשה בפלורנטין –פרויקט תאודור.

"באזור קמה בימים אלו שכונה חדשה עם עשרות בניינים, בכדי לענות על הביקוש הגבוה במיוחד בקרב משפחות צעירות. בתי הספר הטובים ביותר בת"א נמצאים כאן, השכונה במרחק של כ-10-15 דק' הליכה מחופי הים וניתן ליהנות כאן מחוויה אירופאית מדהימה עם שלל בתי קפה ומסעדות". מספר תושב השכונה.

ה"שכונה החדשה" בפלורנטין תשלב שביל אופניים לכל אורך רחוב הרצל שיוביל את הדיירים עד לשדרות רוטשילד ותציע מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה ואתרי בילוי. אחד מהבניינים בפרויקט יישאר בבעלותו של היזם והדירות בו יושכרו לקהל איכותי.

המפרט העשיר ביותר בכל אחת מהדירות בפרויקט

קבוצות הנדל"ן "יובלים", City Boy ו"Leny Group" שאמונות על הפרויקט יצרו עבור רוכשי הדירות קולקציה של עיצובים של כל חלקי הבית עם החברות המובילות בארץ, ביניהן מטבחי Schuller, חיפויי קירות וחדרי אמבט של ויה ארקדיה. הרוכשים יקבלו את הדירות עם ריצוף מהמותגים המובילים, דק למרפסת, המטבח ואבזור מקיף, וכל הפרטים הקטנים שבבית, ממפרט עשיר במיוחד של אותן חברות שאינו מצוי בפרויקטים אחרים בשכונה.

נכון להיום, נותרו 8 דירות אחרונות בפרויקט והרוכשים יקבלו את הדירות עד סוף השנה. היזם מציע תנאי תשלום ייחודיים, כאשר רוכשים ישלמו 600,000 ש"ח בלבד במועד החתימה והיתרה באכלוס.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן