יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / קומפלקס המגורים של פלורנטין: פרויקט המגורים הייחודי מציע דירות 2.5 חדרים אחרונות ב-4.04 מיליון ₪

קומפלקס המגורים של פלורנטין: פרויקט המגורים הייחודי מציע דירות 2.5 חדרים אחרונות ב-4.04 מיליון ₪

במרחק של 3 דקות הליכה מהרכבת הקלה, 10 ד' הליכה מחופי הים ומרחוב רוטשילד וצעדים משוק לוינסקי והקאנטרי החדש של פלורנטין, נבנה בימים אלה קומפלקס ייחודי שיכלול שני בניינים וביניהם מבנה היסטורי לשימור עם דירות פרימיום עם מפרט עשיר. הפרויקט, שנבנה ע"י יובלים, סיטי בוי ולני גרופ צפוי להיות האייקון של השכונה ולהגדיר מחדש את חוויית המגורים התל אביבית

מגורים לצד סביבה אותנטית ותוססת: קומפלקס המגורים המפואר שמקימות קבוצות הנדל"ן החזקות ביותר בת"א יגדיר מחדש את חוויית המגורים בפלורנטין, שדייריו ייהנו מחווית מגורים שונה בנוף השכונה עם דירות בעלות מפרט עשיר במיוחד ובמרחק של דקות ספורות משדרות רוטשילד, חופי הים, הרכבת והשווקים הנחשקים של תל אביב.

הפרויקט, הוקם במטרה לספק חוויית מגורים איכותית במיוחד וכולל מפרט עשיר ועיצוב ייחודי של הקומפלקס, שנעשה ע"י אדריכל העל אילן פיבקו. במרכזו של הקומפלקס, גינה מעוצבת לרווחת הדיירים יחד עם מבנה היסטורי לשימור ולצידו מגוון בתי קפה, מסעדות וחנויות.

בפרויקט מפרט דירות ברמות הגבוהות ביותר , הכוללים מערכות מיזוג מתקדמות מדגם VRF , מטבחי ייבוא של המותג Schuller, כלים סניטריים מהמותגים המובלים בארץ וחניה לכל דירה.

בכתבה שהתפרסמה באתר "כלכליסט", צוין כי הפרויקט שבר שיא במכירות דירות בפרויקט בתל אביב, כאשר מתוך 2 מגדלים בהם 160 דירות נותרו דירות אחרונות בפרויקט. אחד מיזמי הפרויקט, רן בלינקיס, שכיום הבעלים של חברת הנדל"ן City Boy ייסד בעבר את רשת המרכולים AM:PM שעיצבה את חוויית הקניות החדשה בתל אביב עם חנויות הפתוחות 24/7 באזורים מרכזיים בעיר.

בסביבת הפרויקט מציינים: "לאור הביקוש הגבוה למגורים בפרויקט, אנו צופים כי מחירי הדירות יאמירו וישברו שיאים חדשים בעיר".

דילוג לתוכן