יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "רוטשילד הבאה": שכונת מונטיפיורי בת"א עוברת תהליך התחדשות עירונית והציבור יוכל לקנות קרקעות זמינות לבנייה

"רוטשילד הבאה": שכונת מונטיפיורי בת"א עוברת תהליך התחדשות עירונית והציבור יוכל לקנות קרקעות זמינות לבנייה

לאחר שאושרה תוכנית תא 5000, שכונת מונטיפיורי צפויה להפוך לאחת מהשכונות המבוקשות ביותר בעיר, עם פרויקטים חדשים למגורים, שדרה עם מסעדות, בתי קפה ופאבים לצד מגדלי תעסוקה. כעת, קרקעות זמינות לבנייה עליהן צפויים להיבנות מגדלי מגורים ופרויקטים מסחריים נמכרות מ-350,000 ₪ בלבד.

"להשקיע בזמן ב"לב הבא של תל אביב": הבוקר (ג') נפתחה ההרשמה לרכישת קרקעות זמינות ומאושרות לבנייה בשכונת מונטיפיורי המבוקשת. שכונה שצפויה לעבור תהליך התחדשות עירונית ולשנות את פניה בשנים הקרובות. משקיעים יכולים מהיום לקנות יחידות קרקע עליהן ייבנו בשנים הקרובות מגדלי מגורים עוד בשלב הייזום. 

המשקיעים שיחזיקו בקרקעות יהיו שותפים למעשה של היזמים שייבנו פרויקטים למגורים. כאשר פוטנציאל ההשבחה גבוה במיוחד. "ניתן כיום לקנות יחידות קרקע במחיר אטרקטיבי, כפי שהיה ניתן בעבר לקנות באזורים המרכזיים בת"א, שכיום מחירי הקרקעות בהן מרקיע שחקים", מספר גורם בענף.

מספר הקרקעות שיימכרו מוגבל.

למידע נוסף:

   

   

   

   

   

   

   

   

  פרסום זה נועד למתן אינפורמציה ראשונית וחלקית בדבר אפשרות השקעה בפרויקט נדל"ן בניהולה של ת.א. חכם ניהול בע"מ ("הפרויקט"). ההשקעה בפרויקטים תוצע ותבוצע על ידי עד 35 ניצעים ו/או משקיעים הנמנים על סוגי המשקיעים המפורטים בסעיף 15א(ב) לחוק ניירות ערך התשכ"ח–1968. כל הצעה למספר משקיעים העולה על האמור לעיל, ייעשה רק לפי תשקיף שיקבל את היתר רשות ניירות ערך. פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך או הזמנה להציע הצעות לרכישת ניירות ערך שיונפקו בקשר עם ההשקעה בפרויקט. המידע הוא חומר מסייע בלבד ואין לראות בו בגדר המלצה, חוות דעת או ייעוץ השקעות בקשר עם השקעה בפרויקט, אין לראות במידע זה כמידע עובדתי או כמידע שלם וממצה והוא ואינו מהווה תחליף לשיקול דעתו של המשקיע הפוטנציאלי ו/או לייעוץ מקצועי (כלכלי, משפטי, מיסויי וכד') בכל הנוגע להשקעה בפרויקט. 

  דילוג לתוכן