יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / תל אביב: החלה מכירת הקרקעות הזמינות לבנייה בשכונת מונטיפיורי

תל אביב: החלה מכירת הקרקעות הזמינות לבנייה בשכונת מונטיפיורי

לאחר שהמשקיעים בפלורנטין הרוויחו מעליית ערך של כמעט 100% בשנים האחרונות כתוצאה מתהליך ההתחדשות העירונית, כעת, תהליך ההתחדשות העירונית עובר לשכונת מונטיפיורי, שברחביה צפויים להיבנות פרויקטים חדשים למגורים לצד מלונות בוטיק. בימים אלו נמכרות קרקעות זמינות לבנייה בשכונה מ-390,000 ₪ בלבד

קרקע בשכונה המבוקשת ביותר בת"א מוצעת לציבור: לצד שדרות יהודית, עזריאלי, נתיבי איילון, קניון גינדי וכלל מתחמי התעסוקה המבוקשים ביותר במדינה, נמכרות קרקעות בשכונת מונטיפיורי בת"א מ-390,000 ₪ בלבד, קרקעות, שעל פי ההערכות ערכן צפוי לזנק בשנים הקרובות כתוצאה מתהליך ההתחדשות העירונית שמתחיל בשכונה.

בשבועות הקרובים הציבור יוכל לרכוש קרקע ולהיות חלק מתהליך ההתחדשות העירונית, בדומה למה שקרה בשכונת פלורנטין בת"א, כאשר המחירים זינקו בכ-100% בשנים האחרונות.

"מדובר על צעד נוסף שיאפשר לציבור לקנות קרקעות במחירים אטרקטיביים באזור המבוקש ביותר במדינה", מספרים בענף.

למידע נוסף:

    פרסום זה נועד למתן אינפורמציה ראשונית וחלקית בדבר אפשרות השקעה בפרויקט נדל"ן בניהולה של ת.א. חכם ניהול בע"מ ("הפרויקט"). ההשקעה בפרויקטים תוצע ותבוצע על ידי עד 35 ניצעים ו/או משקיעים הנמנים על סוגי המשקיעים המפורטים בסעיף 15א(ב) לחוק ניירות ערך התשכ"ח–1968. כל הצעה למספר משקיעים העולה על האמור לעיל, ייעשה רק לפי תשקיף שיקבל את היתר רשות ניירות ערך. פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך או הזמנה להציע הצעות לרכישת ניירות ערך שיונפקו בקשר עם ההשקעה בפרויקט. המידע הוא חומר מסייע בלבד ואין לראות בו בגדר המלצה, חוות דעת או ייעוץ השקעות בקשר עם השקעה בפרויקט, אין לראות במידע זה כמידע עובדתי או כמידע שלם וממצה והוא ואינו מהווה תחליף לשיקול דעתו של המשקיע הפוטנציאלי ו/או לייעוץ מקצועי (כלכלי, משפטי, מיסויי וכד') בכל הנוגע להשקעה בפרויקט. 

    דילוג לתוכן