יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / מתחם העסקים של ירושלים: החל שלב ה-Pre-Sale במגדלי המשרדים היוקרתיים שמקימה סופרין בתלפיות

מתחם העסקים של ירושלים: החל שלב ה-Pre-Sale במגדלי המשרדים היוקרתיים שמקימה סופרין בתלפיות

המתחם החדש, צפוי להיות לב מרכז העסקים של ירושלים וכבר היום מבוקש במיוחד בקרב חברות הייטק וביו-טק לאור הקרבה לאוניברסיטה העברית ומרכז העיר. בשלב ה-Pre-Sale משרדים יימכרו החל מ-13,400  ₪ למ"ר בלבד, מחיר שעשוי לשקף תשואה של כ-9% בשנה למשקיעים. הרווח הגדול צפוי מעליית המחירים עם ההתקדמות בבנייה. המגדל היוקרתי ייתן מענה לביקוש הרב מצד חברות הייטק למשרדים חדשים.

מתחם העסקים החדש של ירושלים קורם עור וגידים: הבוקר (ג') החל שלב ה-Pre-Sale של משרדים במגדל העסקים היוקרתי שמקימה חברת הנדל"ן סופרין בירושלים. המגדל, צפוי להיות לב מרכז העסקים החדש שנבנה בתלפיות בו ייבנה גם קניון, חנויות מסחר ומאות מקומות חנייה. הרשות לפיתוח ירושלים, המברכת על מעבר חברות טכנולוגיה לבירה, מציעה מענק חד פעמי של 25,000 ₪ לחברות שישכרו משרדים במתחמים החדשים בעיר, מה שצפוי להוביל לביקוש אדיר גם בקרב חברות קטנות ובינוניות.

בשלב ה-Pre-Sale משרדים במתחם יימכרו החל מ-13,400 ₪ למ"ר בלבד, מחיר שצפוי לעלות משמעותית עם התקדמות הבנייה. המחיר הנוכחי ישקף תשואה של כ-9% בשנה, מלבד עליית הערך ממנה ייהנו הרוכשים.

פרויקט המשרדים הגדול של תלפיות קם לאור הביקוש הרב למשרדים חדשים בקרב חברות הייטק. הפרויקט, ממוקם במרחק של 5 דקות הליכה בלבד מהקו הכחול שנמצא בבניה וסביבו עשרות קווי תחבורה ציבורית. 

למידע נוסף >>

     

    דילוג לתוכן