יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מה-4X4 האהובים בישראל": SUBARU XV 4X4 יימכר החל מ-144,900 ש"ח בלבד

"מה-4X4 האהובים בישראל": SUBARU XV 4X4 יימכר החל מ-144,900 ש"ח בלבד

המושבים הנוחים המעניקים שדה ראייה מעולה, מערכת הבטיחות המתקדמת, מנוע ה-BOXER החזק והעיצוב המרהיב: SUBARU XV זוכה להצלחה גדולה בעולם ומציעה לבעליה ליהנות מיכולת שטח טובה ורכב פנאי עם עיצוב חדשני. מערכת הבטיחות Eyesight המוטמעת כסטנדרט בכלל הדגמים הובילה את ארגון הבטיחות IIGHS לבחור ברכבי סובארו לבטיחותיים ביותר בשנים האחרונות. הרכב, יימכר החל מ-144,900 ש"ח בלבד כאשר בחברה מאפשרים ללקוחות לשלם החל מ-999 ₪ בלבד לחודש*

דגם ה-XV של סובארו הוא ה-4X4 הוא מהאהובים ביותר בישראל. הדגם, המציע חוויית נהיגה עוצמתית עם מפרט עשיר, מאפשר אחיזה נוחה לנהג ומראה "מסיבי" של רכב 4X4 שהפכו אותו לאחד הרכבים הפופולריים במיוחד בארץ.

מלבד העיצוב והיכולת הטובה של הרכב בתנאי שטח, סובארו מאבזרת את רכביה עם המערכת Eyesight, מערכת המורכבת משתי מצלמות סטריאו אשר מצלמות את הכביש ומסייעות לנהג בעת סכנה. אותה מערכת, הובילה את ארגון IIGHS לבחור בה בתחרות הבטיחות שנערכה בשנים האחרונות. "כמעט כל אחד מסיע את ילדיו, הוריו או נכדיו ברכב, הדבר החשוב ביותר הוא בטיחות". אומר אחד הרוכשים.

בדומה למערכת הבטיחות המתקדמת, בסובארו מערכות מתקדמות נוספות שמשפרות את חוויית הנסיעה: מערכת ההנעה 4X4 מחלקת את הכוח לכלל הגלגלים ומעניקה אחיזה נוחה על הכביש ומנוע ה-BOXER מעניק עמידות וביצועים יוצאי דופן. 

יבואנית הרכב סמלת, תאפשר ללקוחות מסלול רכישה בו ישלמו החל מ-999 ש"ח בלבד לחודש על הרכב.

למידע נוסף השאירו פרטים:

   

   

  הערות משפטיות-

   

  מחיר כולל א.רישוי 159,048 ₪. המחיר מתייחס לדגם XV2.0 קרוסטייל ואינו כולל עלות של צבע מטאלי, ג'נט רגיל. המחיר אינו כולל אבזור ותוספות. מחיר מחירון 07/22. הלוואת מימון ללקוחות שיאושרו מעל גיל 21 באמצעות גורמים מממנים צד ג', באחריותם ובכפוף להסכמתם ואישורם ועפ"י יתר תנאיהם. מסלול מימון של מקדמה 44,990 ₪,   60 תשלומים חודשיים של 999 ₪ ותשלום בסוף תקופה של 74,350 ₪  שניהם מבוססים על ריבית פריים + 2% (וכפופים לשינויים בריבית הפריים) ובתוספת עמלת הקמה של 1% מגובה ההלוואה + דמי שעבוד בסך 350 ₪ שניהם + מע"מ. לא כולל אגרת רישוי 1,825 ₪ שתיווסף למקדמה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום לחיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב ומאפייני הנהיגה ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה. מערכות הבטיחות הינן מערכות עזר בלבד הפועלות בתנאים ומגבלות ואינן באות להחליף שליטת הנהג ברכב, שימת לב לתנאי ונסיבות הדרך, ערנות, אחריות ושיקול דעת, נהיגה זהירה והקפדה על החוק. בשל הביקוש הרב לרכבים בארץ ומצוקת הייצור והשינוע, ייתכנו עיכובים במסירת רכבים, העלולים להמשך אף כמה חודשים. התמונה להמחשה בלבד. אין כפל מבצעים והטבות. הגורם המממן שומר על זכותו לשנות את תנאי המסלולים או לבטלם בכל עת. התמונה להמחשה בלבד. בכפוף לתקנון. ט.ל.ח.

  דילוג לתוכן