יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "ה-SUV ה-4X4 האמיתי": SUBARU XV הוא ה-4X4 הנמכר ביותר בישראל

"ה-SUV ה-4X4 האמיתי": SUBARU XV הוא ה-4X4 הנמכר ביותר בישראל

מושבים נוחים המעניקים שדה ראייה מעולה, מערכת הבטיחות המתקדמת, מנוע ה-BOXER החזק, העיצוב המרהיב והמחיר המשתלם: SUBARU XV זוכה להצלחה גדולה בעולם ומציעה לבעליה ליהנות מיכולת השטח הטובה ביותר מבין רכבים בקטגוריית רכב הפנאי. מערכת הבטיחות Eyesight שמשמשות כמו עיניים נוספות לנהג ומוטמעות כסטנדרט בכלל הדגמים הובילה את ארגון הבטיחות IIGHS לבחור ברכבי סובארו לבטיחותיים ביותר בשנים האחרונות. בחברה מאפשרים ללקוחות לשלם החל מ-999 ₪ בלבד לחודש

דגמי ה-SUV (כביש-שטח/רכבי פנאי) זוכים להצלחה גדולה ברחבי העולם – חוויית הנהיגה העוצמתית עם מפרט עשיר המאפשר אחיזה נוחה לנהג והמראה ה"מסיבי" של רכב 4X4, הפכו את הרכבים לקטגוריה הנמכרת ביותר כאשר המובילה מביניהם היא סובארו עם הדגם SUBARU XV, דגם ה-4X4 הנמכר ביותר בישראל.

מלבד העיצוב והיכולת הטובה של הרכב בתנאי שטח, סובארו מאבזרת את רכביה עם המערכת Eyesight, מערכת המורכבת משתי מצלמות סטריאו אשר מצלמות את הכביש בצורה תלת ממדית ומזהות כלי רכב, אופניים והולכי רגל ומתריעות לנהג בעת סכנה ואף מפעילות את הבלמים במידת הצורך כדי למנוע תאונה. אותה מערכת, הובילה את ארגון IIGHS לבחור בה בתחרות הבטיחות שנערכה בשנים האחרונות. "כמעט כל אחד מסיע את ילדיו, הוריו או נכדיו ברכב, הדבר החשוב ביותר הוא בטיחות". אומר אחד הרוכשים.

בדומה למערכת הבטיחות המתקדמת, בסובארו מערכות מתקדמות נוספות שמשפרות את חוויית הנסיעה: מערכת ההנעה 4X4 מחלקת את הכוח לכלל הגלגלים ומעניקה אחיזה נוחה על הכביש ומנוע ה-BOXER מעניק עמידות וביצועים יוצאי דופן. 

דגמי הרכב נמכרים בפריסת תשלומים לרוכשים החל מ-999 ₪ בחודש.

לסיכום: SUV אמיתי זה רק 4X4.

דילוג לתוכן