יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / חברת החד-קרן Storedot חתמה על הסכמים עם מותג הרכב החשמלי של חברת וולו; משקיעים כשירים יוכלו לקנות מניות בחברה החל מ 100,000 דולר

חברת החד-קרן Storedot חתמה על הסכמים עם מותג הרכב החשמלי של חברת וולו; משקיעים כשירים יוכלו לקנות מניות בחברה החל מ 100,000 דולר

רכישת מניות בחברת סטורדוט

חברת החד-קרן הישראלית אשר פיתחה טכנולוגיה לטעינה מהירה של סוללות למכוניות חשמליות, חתמה על שיתוף פעולה עם חברת פולסטאר, מותג הרכב החשמל של חברת וולו ועל הסכמי שיתוף פעולה עם חברות ענק ביפן וויאטנאם. החברה נמצאת בצמיחה אדירה ולראשונה, משקיעים כשירים יוכלו לקנות מניות בחברה דרך עסקאות סקנדרי (רכישת מניות מעובדי החברה)

בחודש ינואר האחרון, חברת הטעינה החשמלית גייסה לפחות 60 מיליון דולר לפי שווי של 1.3 מיליארד דולר ובשנים האחרונות הודלפו לאתרים הכלכליים ידיעות על מגעים להנפקה בוול סטריט לפי שווי של 3.5 מיליארד דולר. החברה, חשפה את מפת הדרכים שלה בה היא צופה כי עד שנת 2028 תשיק סוללה הנטענת תוך 3 דקות בלבד ועד 2032 תפתח סוללת מצב מוצק לרכב חשמלי הנטענת בתוך 2 דקות בלבד.

"מדובר באחת מחברות הטכנולוגיה הישראליות המבטיחות ביותר, אשר פועלת בשוק הרכב החשמלי שצומח, ובראשו חברת Tesla של המיליארדר איילון מאסק אשר מוערכת במאות מיליארדי דולרים. Storedot נחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחומה, ומנוהלת ע"י ד"ר דורון מאירסדורף, מיוצאי חברת סאנדיסק." מספר גורם בענף.

בפעם הראשונה, משקיעים כשירים יוכלו לקנות מניות בחברת הטכנולוגיה באמצעות עסקת סקנדרי (רכישת מניות מעובדי החברה). עסקה זו מצטרפת לעסקאות בהיקף של עשרות מיליוני דולרים שבוצעו בחודשים האחרונים בחברות חד-קרן ישראליות, שחלקן, יצרו למשקיעים תשואות יוצאות דופן ששמורות רק למשקיעי חברות טכנולוגיה פורצות דרך.

רף ההשקעה המינימלית הינו 100,000 דולר

דילוג לתוכן