יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "זוג ישראלים השקיע 154,000 יורו בדירת נופש בקפריסין וחי את החלום"

"זוג ישראלים השקיע 154,000 יורו בדירת נופש בקפריסין וחי את החלום"

קפריסין, האי הקסום בים התיכון, ממשיכה להיות יעד מבוקש לזוגות ישראלים שמחפשים להשקיע בדירת נופש מדהימה בלרנקה, במרכז החוף המזרחי של האי. בדרך לממש את חלומם, זוג ישראלים יוזמתי החליט להשקיע 154,000 יורו בדירה מושקעת במקום היוקרתי ביותר בקפריסין – "אורליה" של "קוואליטי גרופ"

השקעה בנדל"ן היא מהלך מאתגר, אך זוג הישראלים הזה החליט לקחת את הצעד המרתק הזה בשמחה ובתקווה לחוות חיים חדשים ומושקעים במרכז הפאר הקפריסאי. "סטאר קוואליטי" – הסניף הישראלי של "קוואליטי גרופ" – החברה המובילה במתן פתרונות נדל"ן, הובילה את הזוג במסע של חיפוש, בניה וקנייה של דירת הנופש המושקעת ביותר.

המיזם המרהיב "אורליה" של "קוואליטי גרופ" מציע תשתית יוקרתית מודרנית ושלל שירותים יוקרתיים המבטיחים לדיירים שלו חווית חיים יוקרתית בלתי נשכחת. נוף מרהיב לאויר הפתוח, ים, חופים זהובים במרחק 5 דק נסיעה, מרכז ספא מפנק, בריכות שחיה, מסעדות מעולות, מתקנים ספורטיביים ועוד לתושבים המאושרים שבוחרים להשקיע במקום כה מדהים.

החלק הכי מרגש בכל הסיפור הוא ההזדמנות שמתקשרת עם ההשקעה כזו. זוג הישראלים לא רק יחווה חיים יוקרתיים בדירת הנופש המדהימה שלהם, אלא יכולים גם להשכיר אותה לתיירים ו/או לסטודנטים הלומדים באוניברסיטת UCLAN הסמוכה, במהלך התקופות שבהן הם אינם משתמשים בה. בזמן שהם יוצאים לבילויים ונופשים אחרים, הדירה שלהם יכולה להפוך למקור רווח משתנה.

השקעה בדירת נופש מספקת לא רק את ההנאה והנוחות של הזוג הישראלי, אלא גם מגוון יתרונות פיננסיים משמעותיים. הם משתתפים בשוק התיירות המתפתח בקפריסין ומקבלים הכנסה נוספת מהשכרת הנכס לתיירים. ההכנסות הצפויות הן בין 10%-12% תשואה שנתית להשכרות לטווח קצר.

"קוואליטי גרופ" כחברת הנדל"ן המובילה בקפריסין, הבינה את חשיבות השוק הישראלי ומציעה פתרונות נדל"ן מותאמים במיוחד לצרכים של המשקיעים הישראלים באמצעות השותפה הישראלית "סטאר קוואליטי". החברה מתגאה ביכולתה לספק שירותים ייחודיים ותמיכה מקיפה ומקצועית ללקוחותיה.

אם גם אתם חולמים על דירת נופש בקפריסין, אז "אורליה" של "קוואליטי גרופ" היא בחירה מושלמת עבורכם. קבלו את ההזדמנות הנדירה לחוויה נדלנית חד פעמית ומיוחדת במינה.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן