יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / המסלול הסולידי החדש שמאפשר לכם לפזר סיכונים

המסלול הסולידי החדש שמאפשר לכם לפזר סיכונים

לפזר סיכונים. מסלול ההשקעה החדש

"מדוע להשקיע בנכס אחד שעלולים להיות בו תקלות או שמא לא יהיה מושכר מאשר להשקיע בכ –7 פרויקטים שונים דבר הנותן פיזור רחב על פני מספר מדינות ומספר סוגי השקעה"? הכירו את המסלול הסולידי החדש להשקעות בארה"ב שהפך לפופולרי במיוחד בקרב הישראלים. השקעה מינימלית: 80,000 דולר.

"אנשים רוכשים היום נכסים כשהם מסתמכים על פרסומות, לרובם אין באמת את היכולת לבחון את הנכס, האזור וטיב השוכרים ולצערנו הרבה מהם מסתבכים עם חברות הניהול". מסלול חדש של חברת השקעות הנדל"ן RM GROUP מציע למשקיעים להרכיב תמהיל של נכסי נדל"ן בו הם מקבלים אחוזים מ- 7 פרויקטים של נדל"ן באזורים שונים בארה"ב ובסוגים שונים של השקעות ומפזרים את הסיכונים.

"אנו נעזרים במיטב האנליסטים, רואי חשבון, עורכי דין ויועצי השקעות ובוחנים מאות עסקאות לפני כל החלטה. בנוסף, אנו מובילים השקעות בשווי של מאות מיליוני דולרים ובעלי קשרים ענפים המאפשרים לנו לקבל את העסקאות הטובות ביותר מה שמאפשר למשקיעים שלנו להצטרף להשקעות משתלמות יותר וחכמות יותר" מספר פרטמן, מנכ"ל RM GROUP.

מודל ההשקעות החדש הוקם במטרה לייצר פיזור סיכונים למשקיעים: "בימינו כל דבר יכול לקרות, וכאשר מפזרים את ההשקעה במדינות שונות ובנכסים שונים ממזערים את הסיכונים." מוסיף פרטמן.

בכל אחת מהעסקאות גם קבוצת RM GROUP משקיעה באותם התנאים של המשקיעים

בכדי לייצר זהות אינטרסים RM GROUP מתחייבת למשקיעים להשקיע בכל פרויקט בו הם משקיעים באותם התנאים, כאשר המשקיעים מקבלים קדימות על הכספים על פני החברה. כמו כן, לקבוצה יש פיקוח הדוק מול חברות הניהול השונות מה שמאפשר לה לנהל בצורה בטוחה את הנכסים שרוכשת החברה.

במסגרת המסלול, כספם של המשקיעים מושקע במסלולי הלוואה בפרויקטים של נדל"ן ובפרויקטים מניבים של מולטי פמילי.

דילוג לתוכן