יום חמישי   |   20 יוני    |   
דף הבית / השקעות / אתר הסקי שהולך לארח את האולימפיאדה מציג: דירות נופש אחרונות עם הון עצמי של 140,000 ₪ בלבד

אתר הסקי שהולך לארח את האולימפיאדה מציג: דירות נופש אחרונות עם הון עצמי של 140,000 ₪ בלבד

דירה בפרויקט יוקרה החל מ-140,000 ש"ח הון עצמי

"תדהמה באחד מאתרי הסקי המובילים בעולם": יזמית הבנייה הגדולה באירופה אשר מקימה פרויקט בבקוריאני, אתר הסקי מהפופולריים ביותר בגיאורגיה ואירופה כולה, שיארח את אולימפיאדת הסקי בעוד כשנתיים, חתמה על הסכם שיתוף עם עורכי דין ישראלים במסגרתו ישראלים יוכלו לקנות דירות נופש אחרונות בפרויקט עם הון עצמי של 140,000 ₪ בלבד. הנכסים, יושכרו ע"י החברה המקומית וצפויים לייצר למשקיעים כ-8-12% מהכנסות שכירות מדי שנה. לקראת האולימפיאדה שתערך בקרוב באתר, צפויה עליית מחירים של עשרות אחוזים, מה שהופך את היעד לאטרקטיבי במיוחד בקרב משקיעים

ענקית הנדל"ן Terrassa Group, מחברות הנדל"ן הגדולות ביותר בגיאורגיה, חתמה על שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בישראל במסגרתו דירות נופש בפרויקט יוקרה יימכרו לבעלי הון עצמי של 140,000 ₪ בלבד. הדירות, יימכרו שהן מרוהטות ומאובזרות, כך שיתאימו לשוכרים וצפויות לייצר למשקיעים כ-8-12% בשנה מהכנסות שכירות.

המלון היוקרתי שנבנה יכלול בין היתר גם ספא, מכון כושר, בריכה, סאונה, מסעדות וחדרי אירוח יוקרתיים. המלון צפוי להיות היוקרתי ביותר מבין כלל המלונות באזור והוא נבנה על מנת לענות על הביקוש האדיר מצד גולשים בכל רחבי אירופה. בעוד כשנתיים, יארח אתר הנופש את אולימפיאדת הסקי, האירוע הגדול ביותר בענף, שצפויה להוביל לעלייה של עשרות אחוזים. החברה הודיעה על הטבה ייחודית שתינתן לרוכשים לרגל הדירות האחרונות בפרויקט.

לטוס לחופשה אחת לשנה וליהנות מהכנסות שעפ"י שוק הנדל"ן המקומי יעלו על כ-8% בשנה

העסקה שנחתמה תאפשר לקהל הישראלי לקחת חלק בהשקעות הנדל"ן בגיאורגיה, שוק שנחשב לצומח ומחירי הנדל"ן בו עולים מדי שנה. לאחרונה, Terrassa Group מכרה כ-200 דירות למשקיעים ישראלים בפרויקט יוקרה מרכזי שנבנה בבטומי, פרויקט בו מחירי הדירות עלו לאחרונה וזיכו את המשקיעים ברווח על הנייר.

על פי ההערכות, יוקצו כ-20 דירות בלבד לקהל הישראלי אשר יימכרו לבעלי הון עצמי של 140,000 ₪ בלבד. יתר הדירות יימכרו בשוק המקומי וברחבי אירופה. Terrassa Group הפכה בשנים האחרונות לאחת מהחברות המצליחות ביבשת, החברה מקימה פרויקטים באזורי ביקוש ולה משקיעים מקומיים לצד משקיעים מכל רחבי העולם. בשנה האחרונה, החברה הרחיבה את פעילותה גם בקרב הקהל הישראלי.

דילוג לתוכן