יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "מהפכת הסלולר": הטכנולוגיה הישראלית שמשתלטת על שוק הסלולר

"מהפכת הסלולר": הטכנולוגיה הישראלית שמשתלטת על שוק הסלולר

SIMTEX - האפליקציה ששוברת את שוק הסלולר

"לטוס לחו"ל מבלי להחליף SIM": SIMTEX הישראלית פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לטוס לחו"ל מבלי להחליף SIM כאשר המערכת הטכנולוגית בוחרת עבור הלקוח את חבילת הסלולר המשתלמת ביותר לשיחות וגלישה בחו"ל בהתאם לנתונים. החברה חתמה על הסכמים לאחרונה עם שותפים עסקיים באבו-דאבי, צרפת ויפן ומציעה את שירותן של ספקיות הסלולר ב-190 מדינות. כעת, החברה יוצאת לסבב גיוס. משקיעים יוכלו לרכוש מניות בחברה תמורת 50,000 ש"ח בלבד

כמעט בכל שדה תעופה ברחבי העולם ישנם נציגים של חברות הסלולר השונות אשר מציעים ללקוחות חבילות גלישה לחו"ל. התהליך, כולל החלפת SIM ללקוח שלמעשה מעניק לו את חבילת הגלישה ביעד. חברת SIMTEX הישראלית פיתחה טכנולוגיה שתחסוך מאתנו את החלפת ה-SIM ותאתר עבור הלקוח את חבילת הגלישה המשתלמת ביותר עבורו בהתאם לכמות השיחות וצריכת האינטרנט שלו.

בשבועות האחרונים החברה חתמה על הסכמי ענק עם שותפות אסטרטגיות באבו-דאבי, צרפת ויפן ונכון להיות השירות של SIMTEX מציע שירותים של ספקיות הסלולר הגדולות בעולם ב-190 מדינות שונות.

קיצוץ של 30-60% בעלויות לצרכן הקצה

נוסעים שרוכשים כיום חבילות גלישה בחו"ל כמעט תמיד אינם מנצלים עד תום את החבילה ופעמים רבות אף זורקים את ה-SIM הבינלאומי עם היתרה שנותרה. כמו כן, מרבית הצרכנים אינם מבררים את עלויות החבילות אלא ניגשים בשדה התעופה לנציגי חברת הגלישה בהם נתקלים או שרוכשים חבילה מחברת הסלולר שלהם. המערכת של SIMTEX עורכת אופטימיזציה לצרכי הלקוח ומקצצת עלויות של 30-60%.

"חברת הטכנולוגיה של ישראל": הפלטפורמה מגייסת השקעה דרך פלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז ומאפשרת לציבור להשקיע בתמורה למניות

החברה הישראלית שפיתחה את הטכנולוגיה הוקמה ע"י בכירים בחברת סלקום, פרטנר וחברות מובילות בשוק ומלווה ע"י האנג'ל עמוס טלמור. החברה, בחרה לאחרונה להשלים חלק מסבב הגיוס באמצעות פלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז, בעלת רישיון מהרשות לניירות ערך, אשר מאפשרת להשקיע בחברות בתמורה למניות.

"אנו רואים בטכנולוגיה שלנו מהפכה ושמחים להציע גם לציבור לקחת חלק ולקנות מניות בחברות טכנולוגיות". מספר גורם בחברה.

דילוג לתוכן