יום שני   |   22 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / מתחם היוקרה של שבירו בראש העין: דירות 5 חדרים עם גינה פרטית ענקית יימכרו מ-3.65 מיליון ₪ בלבד; דירות 3 חד' ימכרו מ-2.55 מיליון ש"ח

מתחם היוקרה של שבירו בראש העין: דירות 5 חדרים עם גינה פרטית ענקית יימכרו מ-3.65 מיליון ₪ בלבד; דירות 3 חד' ימכרו מ-2.55 מיליון ש"ח

"בית עם גינה באחת השכונות הטובות בארץ": קבוצת שבירו מקימה בימים אלו את מתחם מגורי היוקרה בשכונת פסגות אפק החדשה בראש העין בה מוסדות החינוך האיכותיים בארץ. הקבוצה, תציע דירות המזכירות בית פרטי ענק, עם 5 חדרים וגינה ענקית מ-3.65 מיליון ₪ בלבד.

"מגורים סביב פארק ענק עם חצר פרטית": מתחם המגורים שבירו Boutiqe זוכה להצלחה אדירה ומציע מגורים לצד פארק ענק, מרכזי מסחר, מוסדות החינוך הטובים בארץ ומגוון מגרשי ספורט וחוגים. בין הדירות המבוקשות ביותר בפרויקט, דירות ה-5 חדרים הגדולות אשר מתפרסות על שטח של כ-125 מ"ר עם גינה פרטית ענקית שיהיו כחלק ממתחם היוקרה שנבנה בשכונה.

"מדובר בדירות שהכי קרובות לבית פרטי", מספרים בסביבת הפרויקט. "לקוחות יכולים ליהנות משילוב של כל היתרונות במתחם מגורי יוקרה ומהשטח הגדול של בית פרטי והחצר הגדולה".

השכונה החדשה מושכת אוכלוסייה סוציו אקונומית גבוהה וצפויה להיות מהאיכותיות בארץ. התכנון הנכון, שפע מגרשי הספורט, פארקים ומרכזי המסחר השכונתיים לצד הגישה הנוחה לצירי התנועה הראשיים, צפויים להוביל לעליית מחירים בשכונה.

לצד הדירות גן הענקיות, שבירו תציע בפרויקט גם דירות 3-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מ-2.55 מיליון ₪ בלבד*

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן