יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / המרכז המסחרי שישרת עשרות אלפי תושבים: שבירו החלה את מכירת שטחי המסחר ב"נאות שבירו" ברמלה

המרכז המסחרי שישרת עשרות אלפי תושבים: שבירו החלה את מכירת שטחי המסחר ב"נאות שבירו" ברמלה

המרכז המסחרי החדש ישרת אלפי תושבים שבשכונה החדשה "נאות שמיר" ובאזור באר יעקב ונווה דורון. המרכז, יכלול 9,000 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים. הבוקר (ד') שבירו החלה את מכירת שטחי המסחר במתחם, בו צפויות לפתוח בין היתר חנויות הרשתות הגדולות בארץ. שטחי מסחר יימכרו מ-2 מיליון שקלים וצפויים לייצר תשואה של כ-7-8% בשנה. החברה, תציע גם שטחי משרדים שיימכרו מ-11,000 ₪ למ"ר

"המרכז של השכונה": מתחם "נאות שבירו" החדש יענה על הביקוש הרב שנוצר בשכונה לשטחי מסחר ומשרדים, לאחר ששכונת "נאות שמיר" החלה באכלוס עשרות אלפי התושבים. בשנים האחרונות, השכונה משכה אוכלוסייה סוציו אקונומית גבוהה, זאת לאחר מתחמי המגורים המפוארים שנבנו ברחביה, וכעת, החברה החלה את המכירה של שטחי המסחר שיענו על הביקוש הרב באזור.

המתחם החדש צפוי לכלול סופרמרקטים, בתי קפה, מסעדות ושלל רב של חנויות. הביקוש בקרב בעלי עסקים צפוי להיות גבוה מהרגיל, זאת לאור העובדה שמדובר באחד מהמתחמים היחידים באזור אשר ישרת כמות גדולה במיוחד של אוכלוסייה.

שבירו מציעה בימים אלו מחירי Pre-Sale הן על שטחי המסחר והן על שטחי המשרדים, כאשר רוכשים שיקנו מעל 100 מ"ר יקבלו חניה במחיר הרכישה.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן