יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / על גבול קריית אונו ופתח תקווה: שבירו ודוראל.ש מקימות מגדלי יוקרה עם חדר כושר, מועדון דיירים וגינה פרטית; דירות 5 חד' יימכרו מ-3.49 מיליון ₪ בלבד

על גבול קריית אונו ופתח תקווה: שבירו ודוראל.ש מקימות מגדלי יוקרה עם חדר כושר, מועדון דיירים וגינה פרטית; דירות 5 חד' יימכרו מ-3.49 מיליון ₪ בלבד

מגדלי היוקרה ייבנו בשכונת פסגת הדר היוקרתית ויציע מרחק של דקות ספורות מאוניברסיטת בר אילן ומכללת אונו. דיירי הפרויקט ייהנו ממגורי יוקרה במגדלים שיתנשאו לגובה של כ-23 קומות ובהם חדר כושר, חניון תת קרקעי, חצר פרטית ומועדון דיירים. כמו כן, הדיירים ייהנו מהליכה מהרכבת הקלה והמטרו ושפע של מסעדות ובתי קפה ליד הפרויקט.

במחיר של דירת 4 חד' בקריית אונו ובמרחק של דקה בלבד מקריית אונו וגני תקווה, נבנה מגדל היוקרה החדש בשכונת הדר היוקרתית בפ"ת. המגדל, מביא את הפסיליטיז של מגדלי היוקרה בצפון תל אביב לראשונה לפתח תקווה, ויציע איכות חיים יוצאת דופן עם דירות מרווחות במיוחד, מפרט עשיר וגישה נוחה לצירי התנועה המרכזיים.

שבירו ודוראל.ש, מחברות הנדל"ן הגדולות בארץ, יציעו לזמן מוגבל מחירי Pre-Sale כאשר דירות 5 חד' יימכרו מ-3.49 מיליון ₪ בלבד. מדובר במחיר זהה לדירות 4 חד' במרחק של דקות ספורות מהפרויקט בקריית אונו.

"הרכבת הקלה ומתחנת המטרו תוביל את הדיירים תוך דקות לת"א", מספרים בפרויקט. "מדובר במיקום הטוב ביותר, הן מבחינת מוסדות חינוך והן מבחינת גישה ויציאה נוחה לת"א".

למידע נוסף:


    דילוג לתוכן