יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / מתחם מגורי היוקרה של קריית אונו: שבירו יזמות ובניה תציע דירות מיני פנטהאוז ענקיות מ-5.69 ש"ח

מתחם מגורי היוקרה של קריית אונו: שבירו יזמות ובניה תציע דירות מיני פנטהאוז ענקיות מ-5.69 ש"ח

"המיני פנטהאוז של קריית אונו": מתחם מגורי היוקרה בשכונת נאות אריאל שרון בקריית אונו, מציע מגורים בסביבה שקטה עם יציאה נוחה לצירי התנועה המרכזיים, שדרת חנויות עם בתי קפה ודירות במגדלי יוקרה עם מפרט טכני עשיר במיוחד. הדיירים, ייהנו מתחנת הרכבת הקלה שממוקמת במרחק של כ-2 דקות הליכה מהבית לצד חינוך איכותי ונוף מרהיב הצופה לגוש דן. דירות מיני פנטהאוז ענקיות עם 2 חניות ומחסן יימכרו מ-5.69 מיליון ש"ח

בשכונה הטובה ביותר בקריית אונו, בה מגדלי יוקרה מרהיבים הצופים לנוף הקסום של גוש דן ויציאה נוחה לצירי התנועה המרכזיים, צפויה להסתיים המכירה בשבועות הקרובים. לאחר שמאות דירות נמכרו, שבירו יזמות ובניה תציע את דירות מיני פנטהאוז בקומות הגבוהות המתפרסות על שטח עצום וצופות לנוף פתוח לכפר אז"ר.

שכונת אריאל שרון החדשה מציעה את איכות החיים הטובה ביותר בקריית אונו, בה דייריה נהנים משדרת חנויות ובתי קפה, בית הספר הטוב ביותר במרכז, קרבה לקניון ושפע של פארקים ירוקים וסביבה שקטה עם יציאה נוחה לתל אביב וערי המרכז. השכונה החדשה הינה השכונה בה נמכרו הכי הרבה דירות למגורים בעיר.

שבירו יזמות ובניה תציע ללקוחות להגיע למשרד המכירות בשכונה ולצפות במגדלי המגורים היוקרתיים ובדירות לדוגמה. החברה, צפויה לסיים את המכירה בשבועות הקרובים.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן