יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "הפנטהאוזים של נתניה": שבירו תציע למכירה את הפנטהאוז היוקרתי בפרויקט אגם 3 מ-6.15 מיליון ₪ לאחר הטבה של 150,000 ₪

"הפנטהאוזים של נתניה": שבירו תציע למכירה את הפנטהאוז היוקרתי בפרויקט אגם 3 מ-6.15 מיליון ₪ לאחר הטבה של 150,000 ₪

הפנטהאוז היוקרתי ממוקם בקומה ה-32 ומציע נוף מרהיב לחופי הים של העיר. שטחו כ-200 מ"ר בנוי בנוסף לכ-100 מ"ר מרפסות והוא כולל עיצוב אדריכלי, מפרט עשיר במיוחד של מותגי העל וכ-6 חדרים. פרויקט היוקרה של שבירו בשכונת אגם 3 מציע שפע של פארקים ירוקים מתחת לבית, ג'ימבורי, מרכז מסחרי ומועדון דיירים מפנק. בסביבת הפרויקט הגנים ובתי הספר האיכותיים בארץ.

פרויקט היוקרה של חברת הנדל"ן שבירו מתאכלס בימים אלו ומציע מגדל יוקרה שתוכנן ע"י האדריכל המוערך איל איצקין. בפרויקט, נמכרו כמעט כלל הדירות תוך זמן קצר במיוחד וכעת החברה תעמיד את הפנטהאוז היוקרתי בפרויקט למכירה מ-6.15 מיליון ₪ בלבד. הפנטהאוז, מוכן לאכלוס מיידי, מעוצב ע"י מעצבת על מובילה וכולל מפרט עשיר במיוחד של המותגים המובילים.

אגם 3 נחשבת לאחת השכונות האיכותיות בנתניה ותוכננה בצורה מיטבית, בה דיירי נהנים הן מפארק ירוק ענק מתחת לבית, ג'ימבורי לילדים, מרכז מחסרי עם חנויות מותגים. כמו כן, הדיירים נהנים מנגישות נוחה לכבישים 2,4 ו-6 ובסביבת הפרויקט מוסדות החינוך האיכותיים בארץ.

לקוחות יוכלו לבקר בפנטהאוז בתיאום מראש.

להרשמה:

    דילוג לתוכן