יום ראשון   |   14 אפריל    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / מגורים בטבע במרחק של כרבע שעה מת"א: שבירו תציע דירות בשכונת היוקרה בן שמן בלוד מ-1,995,000 ₪ בלבד

מגורים בטבע במרחק של כרבע שעה מת"א: שבירו תציע דירות בשכונת היוקרה בן שמן בלוד מ-1,995,000 ₪ בלבד

השכונה החדשה מציעה מגורי יוקרה המוקפים בטבע עם קרבה לכלל המוקדים המרכזיים במרכז, ת"א ומתחמי התעסוקה השונים. פרויקט הדגל של השכונה, Patio אשר מקימה חברת שבירו יציע דירות בבנייני בוטיק עם נוף מרהיב הצופה על ת"א שיימכרו בפחות מ-2 מיליון ₪. בפרויקט, דירות 3-5 חד' לצד דירות גן ופנטהאוזים

שכונת נופי בן שמן תופסת תאוצה ונחשבת לאחת ההשקעות האטרקטיביות ביותר בשוק, כאשר דירות במרחק של כרבע שעה בלבד נמכרות בפחות מ-2 מיליון ₪. פרויקט הדגל של השכונה, Patio מציע מתחם בנייני בוטיק המוקף בטבע אשר מציע נוף מרהיב לסקיילין של ת"א.

"השכונה החדשה הולכת להיות כמו "עיר בפני עצמה": מאות משפחות צעירות מגיעות לאזור ומחירי הנדל"ן בה אטרקטיביים במיוחד ומציעים דירת יוקרה ענקית בפחות מ-2 מיליון ₪ שבמרחק של רבע שעה מת"א וליד מגוון רחב של מוקדי תעסוקה", מספרים בסביבת הפרויקט.

שבירו, תציע דירות 3-5 חד' לצד דירות גן ופנטהאוזים מ-1,995,000 ₪ בלבד במחירי ה-Pre-Sale. החברה צפויה לעלות מחירים כבר בשבועות הקרובים.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן