יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / בנייני הבוטיק היוקרתיים בלב הרצליה הירוקה: דירות 5 חד' אחרונות בפרויקט של שבירו ושלום את נתן יימכרו מ-5.35 מיליון ₪ בלבד

בנייני הבוטיק היוקרתיים בלב הרצליה הירוקה: דירות 5 חד' אחרונות בפרויקט של שבירו ושלום את נתן יימכרו מ-5.35 מיליון ₪ בלבד

"אי פרטי קסום ויוקרתי בלב השכונה": מתחם היוקרה שמקימות חברות הנדל"ן שבירו ושלום את נתן, כולל 3 בנייני בוטיק מרהיבים במתחם פרטי בו לובי גבוה ומרשים, מועדון דיירים ודירות ענקיות עם מרפסות בשטח של כ-22 מ"ר הצופות לנוף פתוח. החברות, יציעו את הדירות האחרונות בפרויקט, דירות 5 חד' ופנטהאוזים, שיימכרו עם 2 חניות ומחסן לכל דירה מ-5.35 מיליון ₪ בלבד. הדיירים, ייהנו ממרחק נגיעה מהקאנטרי קלאב, קניון הרצליה, חופי הים ושפע של מסעדות, בתי קפה ופאבים.

"האי הפרטי של הרצליה": חברות הנדל"ן "שבירו" ו"שלום את נתן" צפויות למכור עד סוף החודש את הדירות האחרונות במתחם המגורים הפרטי בהרצליה הירוקה. המתחם, כולל 3 בנייני בוטיק מרהיבים עם מפרט עשיר במיוחד ובמיקום הטוב ביותר בשכונה, המציע מרחק נגיעה מכל הטוב של הרצליה, מחופי הים ועד הקניון ופארק הרצליה.

"בנינו את סגנון המגורים המושלם עבור משפחות המעוניינות ליהנות מרמת החיים הטובה בעיר, החינוך האיכותי, הפארקים ושפע האטרקציות שבמרחק קצר מהפרויקט", מספרים בחברות.

בקבוצת ז'אן המשווקת את הפרויקט מספרים כי רוכשים ייהנו מאכלוס מיידי ומ-2 חניות ומחסן לכל דירה. המתחם, מציע דירות שקטות הפונות לנוף פתוח ועם מרפסות גדולות של 22 מ"ר לכל דירה.

בימים אלו, לקוחות יוכלו לבקר בדירה בתיאום מראש.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן