יום שני   |   24 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / מגדלי היוקרה של שבירו בשכונת אגם 3 בנתניה: דירות 5-6 חדרים מרווחות עם מרפסות שמש גדולות לאכלוס מיידי יימכרו מ-3.21 מיליון ₪ בלבד

מגדלי היוקרה של שבירו בשכונת אגם 3 בנתניה: דירות 5-6 חדרים מרווחות עם מרפסות שמש גדולות לאכלוס מיידי יימכרו מ-3.21 מיליון ₪ בלבד

רמי שבירו אגם 3 נתניה

מגורים במרחק הליכה קצר מחופי הים הקסומים של נתניה בשכונת אגם 3 היוקרתית: חברת שבירו יזמות ובנייה הציבה סטנדרט חדש של מגורים בעיר בפרויקט בו דייריו ייהנו ממרחק הליכה לחופי הים, שפע של פארקים ירוקים ובהם מתחם ג'ימבורי, מרכז מסחרי ומועדון דיירים מפנק. בפרויקט, נותרו דירות 5-6 חדרים ענקיות עם מרפסות גדולות שיימכרו עם 2 חניות ומחסן לכל דירה מ-3.21 מיליון ₪ בלבד. בסביבת הפרויקט, הגנים ובתי הספר האיכותיים בארץ ויציאה נוחה לכביש 2, 4 ו-6.

מדובר בפרויקט מגורים יוקרתי בשכונה החדשה אגם 3 בנתניה הכולל 2 מגדלים מרשימים עם נוף פתוח. מגדל היוקרה מתנשא לגובה של כ-34 קומות ותוכנן ע"י האדריכל המוערך איל איצקין.

כלל הדירות בפרויקט היוקרה נבנו בתכנון מודרני וכוללות מפרט טכני עשיר ומרפסות ענקיות. הדירות שנותרו הינן מקומה 10 ומעלה ויתפרסו על שטח של כ-138-160 מ"ר עם 18 מ"ר מרפסת.

הפרויקט, הינו לאכלוס מיידי ומציע מגורים בשכונה עם שפע של פארקים, שטחי מחסר וקניונים, בתי ספר וגנים ומרחק הליכה מחופי הים הקסומים של העיר ונגישות  לכבישים 2,4 ו-6.

 

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן