יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / 8-10% תשואה לאחר הוצאות: כך החזירו עורכת הדין שרון אביטל והיזם ניר הר ציון את האמון של הישראלים ברכישת בתים באוהיו ארה"ב

8-10% תשואה לאחר הוצאות: כך החזירו עורכת הדין שרון אביטל והיזם ניר הר ציון את האמון של הישראלים ברכישת בתים באוהיו ארה"ב

לאחר שבמשך שנים ישראלים חששו מהשקעות בארה"ב לאור הבירוקרטיה וחוסר הוודאות בתהליך השקעה מעבר לים, עורכת הדין שרון אביטל והיזם ניר הר ציון הקימו חברה שמלווה את המשקיעים הישראלים בתהליך ההשקעה, משלב איתור הנכס מתחת למחיר השוק, ועד שלב ניהול הדיירים המתגוררים בנכס.

בעוד שבארה"ב אין מס רכישה גם עבור משקיעים הרוכשים מספר נכסים, השקעה ברחביה עדיין ממוקמת ראשונה באטרקטיביות בהשקעות נדל"ן. לאחר שבמשך שנים, ישראלים רבים חיפשו "בית" שילווה אותם בתהליך כתוצאה מחוסר הוודאות מעבר לים, עורכת הדין שרון אביטל והיזם ניר הר ציון, הקימו את חברת NS Capital שהובילה לעשרות עסקאות מוצלחות.

"אנו מכירים את השוק באוהיו היטב – ומשקיעים רק בשכונות ספציפיות בהן אנו יודעים מראש מי האוכלוסייה שתשכיר את הנכסים שאנו רוכשים. מדובר בקהל עצום של אחיות לטיפול ביתי וכאלו העובדות בבתי החולים הצמודים, יוצאי חיל הים ועובדים של התעשיות הרפואיות הקיימות באזור", מספרת עורכת הדין שרון אביטל. 

"כל הנכסים שאנחנו רוכשים הינם לצד אוניברסיטאות ובתי חולים וכתוצאה מהיכרותנו עם השוק, אנו מציעים הצעת מחיר נמוכה ממחיר השוק לכלל בעלי הנכסים באזור, ומצליחים לקנות במחירי מציאה", מוסיפה אביטל.

בשנה החולפת, התשואה הממוצעת של משקיעי החברה עמדה על כ 8-10% תשואה לאחר כלל ההוצאות. באזור יש מחסור אדיר של נכסים לרכישה ולהשכרה – בשל העובדה שמחיר הבנייה אינו משתלם עבור קבלנים, אך הביקוש רק עולה ועולה. 

החברה, הודיעה בתחילת החודש כי תציע מספר נכסים לצד בית החולים והאוניברסיטה במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק. כלל ההליך מבוצע באמצעות נוטריון הנאמן על הכספים ובאופן מאובטח למשקיע.

 

למידע נוסף:

     

    דילוג לתוכן