יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / משרדים קטנים לרכישה בקומה גבוהה במגדלי הארבעה של חג'ג' בת"א: יש לכם הון עצמי של 300,000 ₪? יכול להיות לכם נכס יוקרתי שיכניס לכם כ-6,500 ₪ מדי חודש

משרדים קטנים לרכישה בקומה גבוהה במגדלי הארבעה של חג'ג' בת"א: יש לכם הון עצמי של 300,000 ₪? יכול להיות לכם נכס יוקרתי שיכניס לכם כ-6,500 ₪ מדי חודש

מגדלי הארבעה תל אביב

מהפכת המשרדים בתל אביב? פרויקט משרדים חדש במגדלי הארבעה של חג'ג' בתל אביב יציע לרוכשים לרכוש יחידת משרדים ולקבל אותם תוך כ-6 חודשים עם הון עצמי של כ-300,000 ₪ בלבד. בין המשקיעים והדיירים שנמצאים במגדלי הארבעה ניתן למנות את טדי שגיא, בנק לאומי, שגרירויות, קרנות הון סיכון, ענקית הייעוץ מקינזי, רפא"ל ועוד. העסקה ממומנת ע"י הבנקים הגדולים. הרוכשים יקבלו מפתח למשרד תוך כ-6 חודשים בלבד.

פרויקט מכירת משרדים חדש של קבוצת SGK יציע משרדים באחד מהבניינים המפוארים והמבוקשים ביותר בתל אביב: מגדלי חג'ג' ברחוב הארבעה. הפרויקט, מציע משרדים הכוללים חלל אירוח יוקרתי בקומה גבוהה ב-High Zone של הבניין הצופה לנוף המרהיב של תל אביב. בעלי הון עצמי של כ-300,000 ₪ בלבד יוכלו לרכוש משרד בגודל של 40-70 מ"ר וליהנות משכירות חודשית של כ-6,500 ₪ כבר בעוד חצי שנה במועד האכלוס.

בבניין חג'ג' ברחוב הארבעה ממוקמות החברות והמותגים המובילים בארץ ובעולם: החל משגרירויות ועד לחברות כמו מקינזי, רפאל, ועוד. כמו כן, בבניין ישנו מתחם עבודה משותף הראשון של עורכי הדין בישראל ובקרוב ייבנה גם מתחם המשרדים המשותף של טדי שגיא אשר רכש מספר קומות בפרויקט היוקרתי. במגדל היוקרה ייפתח טרקלין אירוח שיכלול מסעדות ויתפרס על שטח של כ-2,400 מ"ר וכן בפרויקט שטחי מסחר בקומת הלובי בהשארת ג'ורג'יו ארמאני.

    

לשלם הרבה פחות מדירה בת"א ולקבל שכירות של כ-6,500 ₪ ותשואה של כ-7.5%

בשנים האחרונות השקעה במתחמי משרדים הפכה לפופולרית במיוחד בקרב משקיעים אשר נהנים מתשואה גבוהה ומחיר נמוך לנכס מאשר לדירות. הפרויקט של SGK יאפשר לבעלי הון עצמי של כ-300,000 ₪ לקבל מימון בנקאי של כ-700,000 ₪ (סך עלות הנכס 1,060,000 ₪) ולכסות את הוצאות המימון באמצעות הכנסות השכירות מהנכס.

"בחרנו בבניין מבוקש באזור פריים לוקיישן בתל אביב בסמיכות למתחם שרונה וקניון גינדי TLV במיוחד על מנת שהמשרדים הנרכשים יאוכלסו בשוכרים איכותיים. כמו כן, הפרויקט אינו "על הנייר" כך שהרוכשים יוכלו לקבל משרד תוך כ-6 חודשים בלבד ולהתחיל ליהנות מהכנסות השכירות", מספרים בחברה.

דילוג לתוכן