יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / קרקע להשקעה בשדה דב

קרקע להשקעה בשדה דב

קרקע להשקעה בשדה דב היא כנראה אחד מאפיקי ההשקעה הכי מבטיחים בשוק הנדל"ן הישראלי

בחייו של כל אחד מאיתנו צצות להן מדי פעם, עם או בלי ששמנו לב לכך, הזדמנויות מעניינות שמעמידות אותנו בצומת דרכים בו עלינו לבחור האם לקחת אותן בשתי ידיים ולנצל אותן, או לחילופין, להתעלם מהן באלגנטיות ולהמשיך הלאה בחיים שלנו. הצומת הזה הוא אירוע מאוד מוכר ושכיח גם בחייהם של משקיעים אשר נדרשים בכל פעם מחדש לבנות מערכת של שיקולים המורכבת מיתרונות וחסרונות שיובילו אותם להחלטה היכן להניח את כספם, והאפשרות להניח את היד על קרקע להשקעה בשדה דב היא צומת מסקרן ומעניין שיש לתת עליו את הדעת.

במהלך שנת 2018, הכריע ראש הממשלה בנימין נתניהו את אחת הסוגיות הנדל"ניות הבוערות של השנים האחרונות וקבע כי שדה דב, שדה התעופה הממוקם בחלקה הצפוני של תל אביב, ייסגר באופן סופי ביולי 2019, כאשר במקומו, בשטח הענק המתפרס על פני כ-1600 דונמים, צפויות להיבנות כ-16 אלף יחידות דיור אליהן יצטרפו גם שטחי מסחר, מתחמי בילוי ופנאי וגם פארק גדול. כצפוי, המיקום היוקרתי בתל אביב ממש על קו החוף הופך את האפשרות להיות הבעלים של קרקע להשקעה בשדה דב לאטרקטיבית במיוחד עבור משקיעים פוטנציאלים.

קרקע להשקעה בשדה דב

כידוע, בתל אביב, כמו בערים מרכזיות נוספות בגוש דן, הולכות ומתמעטות עתודות הבניה, כך שכל שטח פנוי עליו מתוכננות להיבנות יחידות דיור הופך אט אט למצרף נדיר ומבוקש, וכשזה קורה, מדובר בהזדמנות פז עבור המשקיעים. קרקע להשקעה בשדה דב היא פנינה אמיתית וללא ספק אחת מעתודות הקרקע הכי מבוקשות בישראל, כאשר משקיעים רבים אורבים מעבר לפינה וממתינים לרגע בו יוכלו להניח את היד או הארנק על מגרש בעל פוטנציאל גבוהה להניב תשואה יפה בעתיד.

אז נכון, הקרקעות בשדה דב עדין לא זמינות לבנייה וגם התכניות עדין לא מוכנות וישנן לא מעט מחלוקות בין המדינה לעיריית תל אביב באשר לתכנון הרובע שיבנה במקום, אך אין ספק כי ברגע שהערפל יתפוגג, שדה התעופה יפונה ובתכניות יאושרו, קרקע להשקעה בשדה דב תהיה אחת מאפשרויות ההשקעה שכל משקיע יהיה חייב לשקול.

אז למה דווקא קרקע להשקעה בשדה דב?

ובכן, בעיקר בזכות הסיבות המובנות מאליהן. כולנו יודעים מה רמת מחירי הדירות בישראל בכלל ובתל אביב בפרט. בשנה האחרונה אולי הורגשה בלימה מסוימת בעליית המחירים הקבועה שאפיינה את העשור האחרון, אבל לא נראה שהמגמה הכללית תשתנה בקרוב ולכן קרקע להשקעה בשדה דב היא בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה כאשר הקרקע תופשר והיתרי הבניה יתקבלו. תוסיפו למשוואה את המיקום האקסקלוסיבי על קו החוף ואת העובדה שמדובר בעיר המבוקשת בישראל וקיבלתם הזדמנות פז שבהחלט שווה לשקול אותה.

דילוג לתוכן