יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "פיאט 500 החשמלית בגרסה משודרגת של דלת צד שלישית": סמלת תציע את הדגם החשמלי "פיאט 3+1" עם טווח נסיעה של עד 320 ק"מ במחיר של 129,900 ₪ במקום 154,900 ₪ לרכבי 0 ק"מ*

"פיאט 500 החשמלית בגרסה משודרגת של דלת צד שלישית": סמלת תציע את הדגם החשמלי "פיאט 3+1" עם טווח נסיעה של עד 320 ק"מ במחיר של 129,900 ₪ במקום 154,900 ₪ לרכבי 0 ק"מ*

הדגם החשמלי והשדרוג לפיאט e500, עם 4 הדלתות, יציע טווח נסיעה של עד 320 ק"מ* עם מערכות הבטיחות העדכניות ביותר, מערכת מולטימדיה, Carplay** ועיצוב פנימי וחיצוני אייקוני במיוחד. הרכב, מציע 4 מקומות ישיבה וזוכה להצלחה גדולה ברחבי העולם.

"דלת סתרים בצד הנוסע": פיאט 3+1 תימכר ע"י יבואנית הרכב "סמלת" בישראל. הרכב, יימכר ב-0 ק"מ ויציע עיצוב פנימי וחיצוני אייקוני לצד שלל מערכות בטיחות וטכנולוגיות מתקדמות המספקות חוויית נסיעה יוקרתית במיוחד. הדגם, הינו שדרוג לדגם האהוב של פיאט 500, בו היו 2 דלתות בלבד, כאשר כעת הנוסעים ייהנו מדלת פרטית לכל נוסע ברכב.

דגם 3+1 של פיאט מאפשר לראשונה בעולם ליהנות מרכב קומפקטי עם דלת נוספת לנוסעים מאחורה. הדגם מתאים להורים לילדים שרוצים להנות מכניסה קלה ונוחה לרכב ועדיין לשמור על שיק איטלקי. הרכב, מזכיר את דגמי מכוניות הספורט ונוח במיוחד ללקוחות המתגוררים בסביבה עירונית.

סמלת, תציע ללקוחות להגיע למשרדי המכירות וליהנות ממגוון דגמי החברה בתנאים מיוחדים. יבואנית הרכב משווקת בין היתר את דגמי JEEP, סובארו, אלפא רומיאו, מזראטי, RAM, IVECO, WEY, הונגצ'י ו-ABRATH בישראל.

למידע נוסף השאירו פרטים

     

    המחיר מתייחס לדגם FIAT 500e Icon 3+1 צבע לבן בלבד, ג'אנט רגיל. המחיר אינו כולל אבזור ותוספות. לא כולל אגרת רישוי של 567 ₪ תוקף מחירון .06/24. המחיר אינו כולל כבל להטענה בתחנות ציבוריות. רכב יד שניה, חדש 0 ק"מ אשר לא בוצעו בו שימוש למעט לצורך שינוע והכנה למכירה, כאשר היד הראשונה היא יבואן הרכב הרישמי.  צריכת החשמל וטווח הנסיעה בפועל מושפע מגורמים שונים, בין היתר, ממהירות הנסיעה, אופי הנהיגה, מצב הצמיגים, שימוש באביזרים, תנאי הסביבה, קיבולת סוללת ההנעה בראשית הנסיעה, גיל הסוללה, ושימוש בהתקן טעינה תקין ויכולים אף להגיע לפער משמעותי לעומת נתוני המעבדה. קיבולת הסוללה מצטמצמת לאורך זמן ובכלל זה כתוצאה מאופן השימוש. קצב הטעינה בפועל תלוי גם בתשתיות של הנכס. מערכות הבטיחות הינן מערכות עזר בלבד שנועדו לסייע לנהג אך לא להחליפו ואל לו להסתמך עליהן. המערכות פועלות בתנאים ומגבלות ואינן באות להחליף שליטת הנהג ברכב, שימת לב לתנאי ונסיבות הדרך, אחריות ושיקול דעת, נהיגה זהירה והקפדה על החוק. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח
    **מתייחס לדגמי , Icon, La Prima למכשירים תואמים כפי המפורט בספר רכב.

    לדגם Action HB 500e כמפורט ובכפוף לתקנון . עד גמר המלאי, מינ' 100 יחידות . ההנחות  ממחירון 07/23. טרייד אין לדגמים מזכים כמפורט בתקנון . הלוואת מימון ללא ריבית של עד 50,000 ₪  ב- 36 תשלומים באמצעות גורמים מממנים צד ג', בכפוף לעמידה בתנאי החיתום הגורם המממן תנאיו ואישורו . בתוספת דמי משכון ושעבוד בסך 171 ₪. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום לחיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הצריכה וטווח הנסיעה בפועל מושפעים גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב ומאפייני הנהיגה קיבולת סוללת ההנעה בראשית הנסיעה, גיל הסוללה, ושימוש בהתקן טעינה תקין ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

    דילוג לתוכן