יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "כמה שיותר בטוח": מסלול ההשקעות החדש שיאפשר לכם פיזור השקעה במספר נכסים מניבים במגוון מדינות בארה"ב

"כמה שיותר בטוח": מסלול ההשקעות החדש שיאפשר לכם פיזור השקעה במספר נכסים מניבים במגוון מדינות בארה"ב

מסלול ההשקעות הסולידי של RM GROUP

חוששים להשקיע בארה"ב ומחפשים מסלול סולידי שעשוי לייצר רווחים? מסלול ההשקעות החדש בשם "Multi Smart" של קבוצת ההשקעות RM GROUP יאפשר למשקיעים לפזר את כספם במספר פרויקטים מניבים במדינות שונות בארה"ב ולקבל קדימות בקבלת התשואה.

קבוצת ההשקעות RM GROUP המנהלת מעל ל-850 נכסים בארץ ובחו"ל בשווי של כ-130 מיליון דולר, הודיעה על פתיחתה של הקרן ה-7 בנכסים מניבים בארה"ב-Multi Smart. החברה תאפשר למשקיעים לפזר השקעתם ולהיות שותפים במספר פרויקטים במדינות שונות בארה"ב וליהנות מניהול מלא של החברה וניסיונה העשיר. החברה הודיעה כי תשקיע יחד עם המשקיעים באותם התנאים בעוד שהמשקיעים יקבלו קדימות על כספם הן בקרן והן ברווחים השוטפים.

RM GROUP סיימה את שנת 2018 כשבעלי החברה נבחרו לצעירים המבטיחים בעולם הנדל"ן על ידי ערוץ 10. החברה רוכשת במסגרת הקרן מגוון נכסים מניבים באזורי ביקוש גבוהים מאוד, בקרבת מוקדי תעסוקה, מרכזים מסחריים ומוסדות חינוך רבים. בין הנכסים ניתן למצוא בתים פרטיים ומתחמי מגורים בהם למעלה מ-90% מהדירות מושכרות. החברה דואגת לתחזוקה השוטפת, ניהול דיירים ושיפוץ והשבחת הנכסים, המאפשר לחלק בין המשקיעים את כספי השכירות החודשיים ומכירת הנכסים ברווח לאחר תקופה של 3-5 שנים בלבד.

"משקיעים רבים חוששים לשים סכום של 80 אלף דולר במקום אחד, לכן יצרנו עבורם מסלול בו הם יכולים לפזר את השקעתם במגוון נכסים ובאותו סכום".

בסכום השקעה מינימלי של 80,000 דולרים בלבד, המשקיעים במסלול החדש למעשה יקבלו אחוזים במספר פרויקטים של החברה במדינות שונות וייהנו מהרווחים בכל נכס. המשקיעים, צפויים ליהנות מהכנסה רבעונית כתוצאה מהשכירות החודשית מהנכסים בהם מושקע כספי הקרן וכן מהרווח ממכירת הנכסים לאחר 3-5 שנים.

דילוג לתוכן