יום שני   |   8 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "ברלין החדשה": כך ערך הדירה של משקיעים ישראלים בוורשה עלה ב-25% ויצר להם הכנסה שוטפת של 40,000 ₪ בשנתיים האחרונות.

"ברלין החדשה": כך ערך הדירה של משקיעים ישראלים בוורשה עלה ב-25% ויצר להם הכנסה שוטפת של 40,000 ₪ בשנתיים האחרונות.

השקעה בפולין - ורשה רונסון

המוני תושבים שעוברים להתגורר במרכז העיר וורשה יוצרים ביקוש אדיר לדירות ומומחים שצופים שנסיקת המחירים רק בתחילת דרכה. כעת, החברה הבורסאית RONSON מחזיקה כיום כ-7,427 דירות ומאפשרת גם למשקיעים ישראלים ליהנות מכך ולרכוש דירה מהניילונים.

ענקית הנדל"ן הפולנית RONSON הנסחרת בבורסה לפי שווי של יותר מ 200 מיליון זלוטי(זהה לשער השקל) ונחשבת מעל לעשר שנים לאחת מחברות הנדל"ן היציבות בפולין, פועלת מזה כשנה "ומתחת לרדאר" בישראל, במטרה לאפשר למשקיעים לרכוש דירות בלב העיר וורשה שבפולין וליהנות מהשקעה יציבה ובטוחה באחת הערים הצומחות והמתפתחות בעולם, ומי שמוגדרת כברלין שלפני עשור.

ביקוש אדיר בקרב שוכרים וצפי לתשואה של עשרות אחוזים.

שוק הנדל"ן הפולני נמצא בעליית מחירים מטאורית בשנים האחרונות ונחשב כיום ליעד ההשקעות המוביל באירופה. הצמיחה המהירה והיציבה של הכלכלה הפולנית, שיפור הסביבה הכלכלית וחוזקם של הבנקים, הביאו לביקושים מאוד גבוהים במרכזי הערים ובעיקרן בעיר וורשה.

RONOSN היא גם החברה היזמית, כך שהמשקיעים רוכשים את הדירות ללא גורם מתווך. היא מציעה לישראלים לרכוש דירות בפרויקט חדש במרכז העיר וורשה בגדלים של 30-120 מ"ר במחירים אטרקטיביים במיוחד . עידן רדושינסקי, שותף ומנכ"ל הנציגות הישראלית מספר כי לקוחות החברה שרכשו לפני כשנתיים דירה ב-100,000 יורו מחזיקים כיום בנכס ששוויו יותר מחצי מיליון ₪ וזאת בנוסף לכך שגרפו הכנסות שכירות של כ-40,000 ₪ במהלך השנתיים.

לפרטים נוספים:

דילוג לתוכן