יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / בדק ומצא: ספר חדש ילמד את ילדיכם על הקורונה ועל ההתמודדות עם החיים החדשים

בדק ומצא: ספר חדש ילמד את ילדיכם על הקורונה ועל ההתמודדות עם החיים החדשים

רון ורונה נלחמים בקורונה
"רון ורונה נלחמים בקורונה": ספר ילדים חדש שנכתב בעזרת הכוונה רפואית של ד"ר מורן שפלר גל, יאפשר לכם להסביר לילדיכם על וירוס הקורונה בעזרת דמויות שנלחמות בווירוס. בחודשים מרץ-אפריל אלפי ישראלים רכשו את הספר, שאפילו מיקי כוכבת הילדים הוציאה סרטון ובו מקריאה לילדים את הספר.

הרשת מוצפת בשבחים לספר החדש "רון ורונה נלחמים בקורונה" שהפך לאהוב במיוחד בקרב ילדים. בשבועיים האחרונים מגוון מפורסמים העלו תמונות בהן מקריאים לילדיהם את ספר הילדים החדש, שנכתב תוך הכוונה רפואית בכדי לסייע לילדים להתמודד עם המציאות החדשה בעקבות הקורונה.

מטרת הספר היא לסייע להורים צעירים לדבר עם הילדים על הקורונה ולהרגיע אצלם את החרדות. הספר, שנכתב ע"י יזמי ההייטק, רון סטרינסקי ועמית מזרחי, שחיפשו כיצד להסביר לילדים את המציאות החדשה, תורגם לשפה האנגלית ובימים אלו מופץ בארה"ב.

הספר, מציג דמויות מדליקות שילדים אוהבים אשר נלחמות בנגיף הקורונה. עם הספר, מגיעה חוברת צביעה לילדים. כוכבת הילדים מיקי, סיפרה בכתבה ב"ישראל היום" כי "אני שמחה על ההזדמנות לשתף פעולה ומקווה שהספר יגיע לכמה שיותר ילדים ויסייע למטרה שלשמה נועד. בחודש האחרון עשרות ארגונים רכשו את הספר והעניקו אותו לעובדיהן.

גולשי האתר נהנים מ-10% הנחה – הזינו את הקופון C22 "
דילוג לתוכן