יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לא רק לישראלים: ההצלחה של חג'ג' אירופה בשוק הרומני

לא רק לישראלים: ההצלחה של חג'ג' אירופה בשוק הרומני

חגג אירופה - בוקרשט רומניה

פרויקט H Pipera Lake של חג'ג' אירופה הפך לאחד מהפרויקטים המוצלחים ביותר הן בקרב הקהל הישראלי והן בקרב קהל מקומי ברומניה הודות למחירים האטרקטיביים עבור דירות יוקרה בסמוך למרכז ההייטק הענק באירופה בו מועסקים מאות אלפי עובדים. הפרויקט, מאפשר לייצר תשואה של כ-8%-9% בשנה. הבנייה החלה והאכלוס תוך פחות משנה.

80,000 יורו בלבד: זהו המחיר שתשלמו עבור דירה מפוארת בבוקרשט בסמוך למתחם ההייטק הענק בו מועסקים מאות אלפי עובדי הייטק ואוכלוסייה ברמה סוציו אקונומית גבוהה. הפרויקט הישראלי של חברת חג'ג' אירופה אשר נסחרת בבורסה הפך להצלחה מסחררת בקרב הקהל הרומני, עם מחירים המשקפים 20% פחות ממחיר השוק וקבלת שנתית של תשואה של כ-8%-9% משכירות. בנוסף, צפויות הדירות ליהנות מעליית ערך מחירי הנדל"ן העקבית לה זוכה העיר בשנים האחרונות.

"עובדי Amazon, Coca Cola, Mercedes, Oracle ועוד עובדיהם של עשרות חברות הייטק שמשרדיהן בסמוך לפרויקט שלנו זקוקים למקום מגורים איכותי. קיים ביקוש אדיר בקרב שוכרים, מה שעשוי להבטיח ללקוחותינו הכנסות משכירות כבר בשנה הקרובה". מספר גורם בחברה.

חג'ג' אירופה תדאג לחברת הניהול והעברת התשלומים למשקיעים

חברת חג'ג' אירופה, בבעלותם של צחי חג'ג' מבעלי קבוצת חג'ג' ישראל ושחר מחט מבעלי חברת ניצן גרופ, להם ניסיון עשיר בייזום ובניה של פרויקטים בת"א. חג'ג' אירופה הינה החברה היזמית והמשווקת של הפרויקט, כך שמשקיעים למעשה נהנים מ"חיסכון של עמלת התיווך" הנהוגה לרוב על ידי חברות ישראליות המשווקות השקעות בחו"ל. לפרויקט הענק, המצטרפים לשורת פרויקטים הנמצאים בבעלות החברה בבוקרשט, התכוננה חג'ג' אירופה מספר שנים ובנתה מערך שלם שיסייע למשקיעים הישראלים ליהנות מניהול פשוט ללא שום התעסקות הכולל את העברת התשלומים למשקיעים.

לאחר סיום שני השלבים הראשונים של מכירת הפרויקט הודיעה החברה כי בימים הקרובים צפוי להיפתח השלב השלישי ובו 78 דירות נוספות.

דילוג לתוכן