יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / הכנס הלימודי להשקעות נדל"ן בחו"ל – קבלו מאתנו הזמנה חינם

הכנס הלימודי להשקעות נדל"ן בחו"ל – קבלו מאתנו הזמנה חינם

כנס לימודי להשקעות נדל"ן

הכנס הלימודי להשקעות נדל"ן בחו"ל שייערך ב-09.06 ויועבר על ידי רן הראל ומתן פרטמן, בעלי בית ההשקעות RM GROUP ובעלי טור נדל"ן באתר The Marker, ילמד את הציבור בעיקר כיצד לבחון השקעות נדל"ן בחו"ל מבין שלל האפשרויות המוצעות בשוק ע"י מגוון חברות. ההרשמה לכנס ללא עלות.

סיפורם של הראל ופרטמן התפרסם לפני כשנתיים בתקשורת: צעירים שהחלו את דרכם ברכישות דירות בב"ש וכיום מנהלים בית השקעות נדל"ן גלובלי שהיקף ההשקעות שלו מוערך במאות  מיליוני דולרים. השניים, נבחרו לרשימת אנשי השנה של ענף הנדל"ן הודות להישגי בית ההשקעות שמנהלים והקימו בין היתר את מועדון הנדל"ן באוניברסיטת ת"א.

"הקורונה לימדה אותנו שאנחנו חייבים להשקיע ולייצר מקורות הכנסה נוספים הבעיה שאנשים רבים שרוצים להשקיע מבולבלים ובעיקר חוששים לבצע השקעה מחוסר ידע ושליטה מטרת הכנס היא ללמד משקיעים כיצד לא להתפתות למסרים שיווקיים שמבטיחים תשואה וכיצד באמת לבחון את ההשקעה כמו שצריך ולקחת שליטה על הבטחון הכלכלי שלהם". מספר פרטמן. "כיום, מגוון משקיעים רוכשים נכסים מבלי לבדוק כמו שצריך את החברה, האזור, הנכס ופרמטרים קריטיים שעלולים להוביל לכך שיפסידו את כספם".

בכנס הלימודי יועברו הנושאים הבאים:

  • מהן 4 הטעויות הנפוצות שמשקיעים עושים?
  • מה ניתן ללמוד ממשבר הקורונה וכיצד ניתן להרוויח מכך?
  • כיצד לנתח ולבחון הזדמנויות השקעה בצורה נכונה?
  • כיצד להתחיל לקחת שליטה על הביטחון הכלכלי

ובנוסף, בכנס תוצג אסטרטגיית השקעה מוצלחת.

דילוג לתוכן