יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / משקיעים, בונים ומוכרים: הפרויקט הישראלי ביוסטון זוכה להצלחה אדירה

משקיעים, בונים ומוכרים: הפרויקט הישראלי ביוסטון זוכה להצלחה אדירה

משקיעים, בונים ומוכרים

קבוצת הנדל"ן הישראלית RM GROUP מזמינה משקיעים להצטרף לפרויקט השלישי של הקבוצה באותה השכונה ביוסטון. ההשקעה למשך כ- 3 שנים, פוטנציאל התשואה אטרקטיבי במיוחד.

קבוצת הנדל"ן הישראלית, RM GROUP שבעליה נבחרו לרשימת אנשי השנה בעולם הנדל"ן ע"י ערוץ 13, החלה את דרכה בעסקאות "פליפ" בבאר שבע לפני כ-8 שנים. ההצלחה הגדולה הובילה מאות משקיעים להצטרף למגוון השקעות שמבצעת החברה ברחבי העולם, ביניהן, השקעות בארה"ב באזורי ביקוש.

החברה מעסיקה צוות של עורכי דין, רו"ח ואנליסטים מובילים ומנתחת מאות עסקאות בהם היא משקיעה יחד עם המשקיעים של הקבוצה באותם התנאים, במטרה לייצר זהות אינטרסים וכך למעשה, מאפשרת למשקיעים ליהנות מגורם מקצועי שמוביל עבורם את הפרויקט ומנתח את העסקאות האטרקטיביות ביותר.

"השכונה הישראלית ביוסטון": הפרויקט השלישי של החברה באותה השכונה

"לאחרונה חברה הקבוצה, לה מספר שותפים אסטרגטיים ברחבי ארה"ב, ליזם גדול ומעורך ביוסטון ומבצעת איתו עסקאות יזמיות, כאשר האסטרטגיה היא רכישת הקרקע, בניית מבנים עם עשרות דירות ומכירתן בתקופה של כ-3 שנים. כך, משקיעי החברה צפויים ליהנות מהרווח ממכירת הדירות ו"שותפות" עם היזם והקבוצה שמעניקה להם קדימות על כספי הקרן והרווחים. המשקיעים יוכלו להצטרף בהשקעה מינימלית של כ- 60,000 דולר.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן